Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly nyáron végeztem sulival és kezdtem el dolgozni de nem találom a helyem a világban. Ez idő alatt volt sok munkahelyem de egyiket sem szeretem és gyorsan ott is hagytam őket és nem értem mi a gond mivel mikor tanultam akkor is voltam diák munkán de ott semmi bajom nem volt . Amióta végeztem azóta ilyen Denso,Meki,és még egy pár gyárban voltam de.mindegyikből eljöttem hol szarul lettem tehát annyira streszeltem előtte,hol kiközösitettek meg ilyesmik. Járt már valaki így ? Mi lehetne a megoldás?

2018. ápr. 25. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted a gyári munkát, akkor olyan végzettséget szerezz, amivel olyat dolgozhatsz, amit szeretsz!


Szóval elsőnek tudd meg, hogy milyen munka lenne számodra érdekes

2018. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van aki bírja szereti ha nagy a pörgés, van aki a nyugisabb egyhangúbb helyeken érzi jól magát pl. egy raktárban. Már amennyire beszélhetünk manapság nyugis helyről. Fiatalként sokat kell még tapasztalnod abban is, hogy milyen szakmában találnád fel magad leginkább. Van azonban az embernek a beilleszkedéssel is tennivalója. Sokat számít, hogy mennyire tudsz az adott közösségbe beilleszkedni. E tekintetben általában az új dolgozótól többet várnak el.

Nekem az első szakmám szövőnő volt. Érdekes és szép munka, de nekem mégis egyhangú volt. Elmentem tanúlni, és az egészségügyben kötöttem ki. Sokkal izgalmasabb változatosabb érdekesebb munkának találtam. Ott húztam le végül több mint 40 évet. A szövés csak egy szép emlék maradt. Több kollektívában telt ez a pár évtized, és ahol jobb munkatársak voltak nekem is könnyebb volt alkalmazkodni, a munka színvonalán is meglátszott, viszont mindig azok mentek el akik kilógtak a sorból. Olyan helyen fontos, hogy mennyire vagyunk érzékenyek egymás gondjaira. Nekem szerencsém volt mert ahonnan nyugdíjba mentem ott mi nagyon összetartottunk, segítettük egymást ha beteg lett valakinek a gyereke, vagy más ügyintézése volt elengedtük, vagy cseréltünk vele műszakot.

2018. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!