Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek gépeléssel sikerült egy kevés pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha internetes munkára gondolsz, ma már nincsenek ilyenek vagy irtó nagy lehúzások vannak belőle. Például olyan mennyiségű munkát olyan hosszú ideig kell csinálni hogy végül pár forintra jön ki az órabéred, ami rabszolgamunka, hiába csak "pár kattintás", és több hét mire kiveheted a néhány dollárt/eurót amit megkerestél.
2018. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tesóm. Amikor régebben saját könyvkiadót és nyomdát működtettünk, akkor volt, hogy ő csinálta a nem fájlban leadott belívszövegek gépelését.

De ma már mindenki wordben vagy txtben adja le.

Ettől függetlenül lehet hogy érdemes kisebb kiadókkal, idősebb szerzőkkel, akik könyvet adnának ki, de nem számítógépeznek, ilyenekkel felvenni a kapcsolatot.

2018. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Regisztráltam a gepelo. hun. Írtak mindig, ha jött valami munka, de ha negyedórán belül kattintottam oda, akkor se volt már szinte semmi. Három év alatt ötven forintot kerestem így...
2018. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!