Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan hagyjátok figyelmen...

Ti hogyan hagyjátok figyelmen kívül az idegesítő, értetlen kollégákat?

Figyelt kérdés

Minden nap legalább 1-2 valaki megtalál a hülyeségeivel, panaszkodik, idegeskedik és traktál, próbál lehúzni és azt várja, hogy értsek is vele egyet.

Már próbáltam, hogy nem reagálok rá, elfordultam másfelé, de nem veszik a lapot.

Volt, hogy kijelentettem: engem ez nem érdekel! De mintha meg sem hallanák, mondják tovább.

Volt aki ajánlotta, hogy tereljem a témát másra, de már annyira elegem van belőlük, hogy felszínes témákról sem akarok velük beszélni, mert ott is találnak rá módot h rinyáljanak. Alapjáraton pozitív ember vagyok, szeretek beszélgetni hasznos, érdekes dolgokról, de ezek után jobban szeretek csendben, magamban lenni, és végezni a dolgom.

Tudtok valami tippet, hogyan "zárjam ki" őket?


2018. máj. 1. 19:01
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Flegmán oda szólsz, hogy nem mondanád ott annak a falnak a szarságaid mert engem nem érdekel, amúgy meg dolgoznék.
2018. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Munkában függetlenek vagytok vagy össze kell dolgoznotok?


Én elore félek mert uj kollegat kapok szo szo össze kell dolgozni es100 hogy még a fénymásolo szkennelő bekapcsolasahoz is nekem fog jajgatni. Aztán uristen hol talál gepirolapot. Mit kell ide irni. Hogy irjon alá. Hazamehet e hamarabb. Atnézném e ezt azt mielőtt elkuldi. Hova tegye a mappát.

A főni azt mondta eleinte besegit a bevonásában de a fenti kérdései tucatjai rám fognak zudulni az zicher :(


Es most mondjam kedvesen, keress papirt te, nyomogasd a masolot egyszer csak sikerul, stb? Nem hiányzik a nyakamba abszolut hogy en miatta nézzek el egy tizedesvesszőt vagy félreutaljak pár millát stb (penzügy)

2018. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Füldugó, chat-en mondja el a feladatot, és a többire nem reagálni.
2018. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Füles be, full hangerő (már ha olyan a munkád mint pl az enyém, hogy amennyire figyelni kell, megy úgy is)
2018. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én füldugót szoktam használni, de ha véletlen nem volt bent, és megtalálnak, akkor telefonhívásra vagy wc-re hivatkozva faképnél hagyom őket, ha látom, hogy csak a vérem akarják szívni.
2019. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!