Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen nagy a fegyelem,...

Munkahelyen nagy a fegyelem, irás lejjebb, szerinted?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 00:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Üdv .Mubnkahelyen 6 óra után jár szünet, ez bmszbe igy van . Ami bisszantó ha szüneten vagyok, kis vagy közép vezető megkérdezi"szüneten vagy?" Csekkolva ezzel, nem lógok-e? Köteles vagyok szünetemben erre válaszolni?
2018. máj. 4. 00:04
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
A válaszom a felmondásom lenne rá.
2018. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, de wc-re bármikor kimehetünk. Nálunk soha nem kérdezik hogy ki van szüneten meg hasonlók, mert folyamatosan járó gépeken dolgozunk és egy műszakba kb 3-4 es csoportokba járnak ki hogy tudják egymást váltani hogy a gép ne álljon le.
2018. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 wagnerur1 válasza:
76%
88 óta volt pár munkahelyem. Ilyen is. 3 napig legfeljebb. A mostani 21 éve tart, de ha ilyen csak az eszükbe jutna, leszámolnék most is, 50 évesen. A munkahely nem rabszolgatartás. Ilyen munkákra vannak a robotok kitalálva. Ha ezt nem érti a munkáltató, akkor sajnos munkaerő nélkül marad vagy talál megfelelő számú marhát aki csinálja nekik. Általában találnak eleget, csak a fluktuáció lesz ~30%. A fegyelem és a megfelelő munkavégzés nem egyenlő a terrorral. Dolgozni lehet jól lazán is. Valójában csak úgy lehet. A (túlzott) szigor a minőség és a mennyiség rovására megy minden esetben. Nem tudom hány éves vagy, de nekem ez a 13. munkahelyem. 28 éves koromig fogyasztottam el 12-t, körbejárva az országot. Jelenleg amúgy is munkaerőhiány van mindenhol, tehát nem lehet gond jobbat találni. Mondhatni szerencsés időszakban nézhetsz másik helyet.
2018. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 wagnerur1 válasza:
Hja, egyébként köteles lennél. Illetve ez így nem igaz, de emberileg érdemes válaszolni. Neki kiadták, hogy ilyeneket csináljon, ergo a munkáját végzi, nem személyes a dolog. Neki ez így megfelel, csinálja. Hogy neked ez jó vagy sem, ez rajtad áll.
2018. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tegyél magadra egy feliratot, hogy "szüneten vagyok" akkor nem fognak kérdezgetni.
2018. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tom80 válasza:
Azonnal mondjál fel a p...csába szerintem. Lehet olyan munkahelyet találni, ahol tök normális mindenki, meg lehet a pokolban is dolgozni. Álláspontom szerint az egyetlen ellenérv a fentiekben leírtakkal szemben, ha kb 500 ezer és 1 millió nettót keresel, ami nem túl valószínű
2018. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem rólad szól, kérdező. A kis-. vagy középvezetőnek ugyanúgy van főnöke, aki számonkérheti tőle, hogy mit a búbánatos nyuszibogyót csinálsz munkaidőben. Neki tehát tudnia kell, hogy a jól megérdemelt szünetedet töltöd-e, vagy sem, mert csak így tudja védeni magát.
2018. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kpeti79 válasza:
Én középvezető vagyok egy kb 60főt foglalkoztató cégnél, nálunk egységes a szünet a fizikai állománynak, de nem csesztetem ha valaki akár egyéb időben megy ki wc-re vagy akár elintézni egy telefont, nyilván utóbbiról kell szóljon, ha az elvárt feladatokat elvégzi időben. Sőt ki is állok mellette ha támadás érné emiatt, tisztelnek is emiatt, de aki simák ahhoz én is úgy állok. Ha téged rendes szünetedben ezzel csesztetnek, akkor vagy nem megfelelő helyen dolgozol, vagy simlis vagy...
2018. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok dicsekedni,de nekem van a legszuperebb melóm a világon,de legalábbis ebben az országban!Állandó délutános lehetek,mert utálok korán kelni,20perc alatt benn vagyok metróval,a melómat tudom csinálni netezés közben is,főnökeim tök jó fejek,bár nem sűrűn látom őket,lényeg,h feleslegesen nem basztatnak,és ilyen lazaság mellett is mindig kész van minden időben!
2018. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!