Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen nagy dolog elvégzé...

Munkahelyen nagy dolog elvégzése a wcn?

Figyelt kérdés
Csak engem frusztrál ez a dolog még 28 évesen? 2 műszakban dolgozom 12 órás beosztás a bioritmusom össze vissza. Van hogy egész műszakot inkább vissza tartom de már fáj a hasam nak végére. Egyszer rám nyitottak egy közös wcnk van kb 15 emberre elég forgalmas helyiség. Ti hogy vagytok ezzel vagy csak engem zavar?
2018. ápr. 17. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én addig problémáztam ezen, amíg egyszer el nem kapott a hasmenés. Akkor csak az érdekelt, hogy odaérjek. Azóta nem szarakodok (hahaha) ezzel. Senki kedvéért nem tartogatom.
2018. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell, akkor menni kell, nincs apelláta. Élőlény szükséglethez hozzátartozik, szóval nyugi.
2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én simán elvégzem a dolgom munkahelyen.


Egyrészt más is ezt teszi, másrészt legalább elkulázok fél órát a napi 10-ből.


Amúgy sem egészséges sokáig tartogatni és ki tudja mi jön közbe hazafelé. Lerobban a villamos, lehet gyalogolni és be is szarok. Plusz a folyamatos szorítástól beizzad a seggem ami rossz érzés.


Mindezek mellett elég nagy az esélye, hogy eldurrant az ember egy hangos, masszívan tömény szarszagú fingot. Az meg sokkal kellemetlenebb mint pár percre eltűnni.

2018. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, ha kifizetik, hogy szarok? :D


Egyébként nekünk az irodában a WC ajtaja zárható. Egy baj van vele, hogy elméretezték, és olyan pici a helység, hogy nincs 35 centi a WC és az ajtó közt.

2018. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

400 emberre van nyolc kalitka (4-4 nemenként), mégis sikerül általában kifogni azt a 2-3 percet, amikor senki nincs benn.

Ha meg mégis együtt rötyizek valakivel, akkor se esek pánikba, elvégre mindenki más is szokott :D

De volt már olyan, hogy csak arra vártam (kilógó véggel), hogy végezzen már a szomszéd kalitkában lévő, és hadd ereszthessem ki, mert előző nap fél kg barackot ettem, és tudtam, hogy hangos lesz, majd öt perc néma kínszenvedés után átszólt a szomszédom, hogy "figyu, te is szarni akarsz?"

2018. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell menni, irány a szabad kalitka. Nem lenne szabad ezen görcsölnünk, és frusztáljunk...

Utóbbi időbe ha nem tudok otthon, és melóba jön rám, irány.. ( takarítok, betenné a kaput ha nem mehetnék )

Tökmind1, hány műszakba, hány órásba vagy ( unk / tok ).

Többnyire van ablak, szellőztetni is lehet, és kell is.

( tudok oanról ahol a szellőztetetés nincs megoldva. :( oan is volt, nem akarja használni a wc-kefét. :'( utóbbit taknőként tapasztalom )

2018. ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kulturalt helyeken szoktak kopogni, soha nem nyitott ram senki, es en sem masra.
2018. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hálistennek van egy külön rokkant WC, és mivel rokkant munkatárs nincs, a többség oda megy, ha szarnia kell. A több személyes WC-ben 1-2 ember kivételével csak pisilés zajlik.
2018. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

:D én is úgy voltam, mint az első.

Munkahelyen? Soha. Aztán egyszer úgy alakult, hogy alig bírtam kivárni, míg a hozzám beszélő befelyezi amit mond, aztán usgyi.

Amint kijött, le kell húzni a wct, (majd a végén újra) így illatosabban megoldható.

És amúgy ott nem volt nyitható ablak.


Valami olyasmit ajánlok neked, hogy reggeli teázáshoz, kávézáshoz szoktasd magad, és utána wc. Hagyj jó egy órát készülődésre. Ne fél óra alatt kapd össze magad. Úgy hátha sikerül.

Nekem műszakos munkarendben sem volt ez gond. De már valami ilyesmi reklámot is láttam egy tablettáról. Keresgélj.

2018. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden emeleten van 2 mozgássérült WC (900 fős az iroda, de rokkant munkatárs alig van), szerintem az egész iroda ott végzi a nagydolgát, engem beleértve. Kínozza magát a halál, ha menni kell, akkor menni kell, nem fogom azért visszafogni és utána órákig fájlalni a hasam, mert épp nem otthon vagyok, főleg, hogy egy természetes biológia folyamatról van szó..
2018. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!