Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan nő, aki férfias...

Van itt olyan nő, aki férfias munkát végez?

Figyelt kérdés

Ha igen mit/milyen területen dolgozol?

Sokkal több a férfi kollega mint a női?

Jól érzed így magad?

A környezetednek nem fura?


2018. máj. 5. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Mit értesz férfias munka alatt? Informatikus vagyok, és nem sok nő van a csapatban, kb 10 fiúra jut egy. Jól érzem magam, különben nem lennék ott. Szerintem ma már teljesen elfogadott a hagyományosan férfi, de nem fizikai munkák esetén, hogy nők is végzik őket.
2018. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Anyam katona volt. Az orszagban az elso aki nem irodaban ult. 2 ev alatt szakaszvezeto lett. Sokkal jobb teljesitmenyt nyujtott mind loveszetben, mind allokepessegben mint ferfiak. Emiatt nagyon sokan utaltak, de nagyon sokan el is ismertek. Mai napig emlegeti hogy sajnalja hogy ott kellett hagynia. Viszont legalabb nem kell felteni 😄 koncerten letapizta egy reszeg kopasz csicska. 3 bordaja, az orra, es a terde eltorott 😁
2018. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Női informatikus? Wow, az olyasmi lehet, mint a becsületes politikus. Urban legend.
2018. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Van olyan akit ismerek, de az előttem szólókból kiindulva inkább nem említem meg ki és mit csinál.

A környezetem elfogadta. Néha kapott kritikát, de ki nem kap (őszintén)?!

És igen, több az ilyen munkát végző férfi.

2018. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Pasztmek erre lepontoznak. Tok normalisan valaszoltam a kerdesre erre 0% 😂😂😂😂 kik vagytok ti. Uristen
2018. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Raktárvezető vagyok egy 3000 négyzetméteres raktárban.

4*3000 négyzetméter raktárterületünk van, a másik 3 területre pasi raktárvezetők vannak, de imádom őket, hatalmas arcok, meg sokat segítenek nekem, ha kell. Főleg eleinte. Nekik valahogy sokkal természetesebben jön egy targonca teherbírás, vagy egy kamion pakolási alaprajz vagy hogy fejben 2 perc alatt összeadják szorozzák, mit hogy kell egy konténerbe rakni, de nagyon sok tudást átadtak, mostmár én is kezdek "felérni" hozzájuk :D Kb 10 beosztottam van, mind férfi, plusz mint írtam a másik 3 raktárvezető is férfi, plusz az őrség és a sofőrök is férfiak. Úgyhogy magam vagyok nő.

A szomszéd irodákban vannak csajok fuvarszervezés, pénzügy, hr ilyesmi osztályokon, velük is elvagyok, de én férfiakkal szeretek dolgozni, a nők folyton kavarnak/puffognak/hisztiznek/problémáznak stb, nem igen lehet velük elleni hosszú távon.

Engem a férfiak amúgy is jobban befogadnak, mert a külsőmön kívül abszolút férfias vagyok :D Attól hogy magassarkúban járok be meg szeretek csini lenni sokkal jobban érdekel a tippmixelés, a horgászat, a fegyverek, az autók vagy a sörözés mint a sminkcuccok mint beszédtéma. Abszolút szuperül érzem magam így.


25N

2018. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Karosszéria üzemben dolgozom. Mikor elkezdtem dolgozni, kevés nő volt és jobb is volt a hangulat bent. Sajnos egyre többen vagyunk és gyakoribbak lettek a konfliktusok.
2018. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!