Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új helyen próbaidősként...

Új helyen próbaidősként csalással szembesültök mit tesztek? Munkaruha!

Figyelt kérdés

Mit tennétek akkor ha nagy nehezen végre állást találtatok felvettek valahova persze próbaidőre és egyből azzal szembesültök már a legelején hogy alá kell írni hogy átvettél munkaruhát X ft értékben, de persze nem adnak semmit, hozzál otthonról ruhát ha dolgozni akarsz, de azért írd alá hogy átvetted?

Reálisan mit lehet tenni? Mert próbaidős vagyok, ráadásul vadi új ember, minden indok nélkül kirúghatnak.

Mit tegyek? Mert ha nem íródik alá akkor sejthető mi lesz.

Ha meg aláírom, és próbaidő alatt mégis elmegyek/kirúgnak követelhetik a papíron átvett munkaruhát /annak árát hiszen alá is van írva hogy átvették....

Mit tegyek?


2018. máj. 7. 10:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell lepontozni azt, hogy valaki leír egy saját példát. Egyetértek azzal, aki írta, hogy egyes munkahelyeken így mennek a dolgok - vagy elfogadod, vagy mehetsz a munkanélküliségbe, és majd találsz egy hasonlóan inkorrekt f*st. Mert vannak cégek, főleg a kicsik, amik szeretik tényleg zsebre tenni más fizetésének egy részét, meg is tudják oldani, hogy le legyen adminisztrálva, és kész... Itt nem ellenségeskedni kell, meg leoltogatni másokat, meg okoskodni, hogy ez hülyeség, és az is hülyeség. Tapasztalatból lettek elmesélve dolgok, és mindenki vonja le magának a következtetést, de nem kell egyből meghazudtolni az embert, meg nyomatni ezt a lekezelő stílust. Az más kérdés, hogy pl. az a biztonsági cég, akinek én dolgoztam recepciósként, azóta a NAV-ot viseli a nyakában, gondolom, valaki megunta a játékaikat.


Ez a szöveg meg, hogy az én hülyeség, hogy nem szóltam az elméretezett munkaruha miatt... Honnan veszed, hogy nem szóltam? Csak hát mi volt rá a válasz? „Hát ez van." És nem fognak rólad centissel méretet venni, hanem rád mérnek egy s-es meg egy m-es méretet, és amelyik kevésbé sz4r, mehet veled haza.

2018. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21: A kérdést a kamukérdező tette fel, ez egyértelmű.


Ettől függetlenül: Most képzeljük el, hogy odahozzák nekem aláírni a papírt, hogy megkaptam a kajajegyet. Én meg rákérdek, hogy hol van. És erre azt felelik, hogy nem kapom meg, de alá kell írnom, ha nem akarok repülni. Én előbb ugranék fejest egy latrinába, minthogy ilyen gerinctelen módon meghunyászkodjak. Sajna, amíg csicskulók vannak, addig csicskáztatók is lesznek.

2018. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Sajna, amíg csicskulók vannak, addig csicskáztatók is lesznek."


Márpedig csicskulók VOLTAK VANNAK és lesznek. Mindig és mindenkor. Amíg szar van légy is van.


Mindig lesznek olyanok akik olyna helyzetben vannak hogy bármit benyelnek csak állásuk leygen és lehet inkább aláírják a kajajegyet és nem kapják meg de állásuk marad, mint nem írják alá és akkor se kapják meg de állásuk is bukták.


Most komolyan mit ér el vele a melós ha izmozik hogy én nem kaptam meg nem írom alá mit ér el vele????


Kivágják és akkor aztán még állása se lesz.

Alá fogja írni.

2018. máj. 9. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!