Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkahelyen van ilyen...

Minden munkahelyen van ilyen ember?

Figyelt kérdés

Van egy kollègàm,aki mindenkit megszól,lenèz.


Pàr pèlda.

Megszólja a ducibb testalkatúakat,a ruhàzatot,hogy ki milyen ruhát visel, viselkedèst,azokat az embereket,akik albèrletben èlnek,őket egyszerűen lenèzi.


Az emberek fogazatàt megszolja,a hajviseletet megszólja,mert szerinte egy fiúnak nem lehet hosszú haja.


Mindenkit akit tud màsok előtt kellemetlen helyzetbe hozz,cikiz minket ès mèg sorolhatnàm.


Szólni èrte nem lehet,mert megsèrtődik. Azt hiszi magàról,hogy amit csinàl az jó.


Amikor èn poènkodtam a nunkatàrsaimmal megjegyezte,hogy nem àll jól nekem a viccelődès,mert bunkó vagyok mert megbàntom a hülye poènommal a munkatàrsaimat.


Ő simàn a kèpembe mondja ha nem tetszik neki valami,de ez fordítva màr nem lehet,mert kèpes ordibàlàssal kifejezni a sèrtőtöttsègèt.


Tanàcstalan vagyok mit tegyek.


Az tart a munkahelyemen,hogy közel van a lakóhelyemhez,màskènt kilèpnèk,mert egyre jobban nem tudom elviselni a túl okoskodó viselkedèsèt.


Hasonló helyzetben valaki?


2018. máj. 8. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos úton-útfélen mondanám rá a megjegyzéseket, aztán hadd ordítson a majom :)
2018. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs mindenhol ilyen ember. Én ignorálnám. Csak szigorúan szakmai dolgokról beszélgetnék vele.
2018. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha többiek előtt szapul, nyugodtan jelentsd fel becsületsértés vádjával.
2018. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ennél rosszabbakat látok a munkahelyemen.
2018. máj. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen elmebajos van. Alacsony az önbecsülésük. Ebben a videóban nagyon szépen elmagyarázzák: https://www.youtube.com/watch?v=b2MUJz8-e6A
2018. máj. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak Mo.-n ilyen katasztrofális a helyzet...
2018. máj. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj. Van bizony.

Ő a tökéletes, a napfény forrása, az észosztó, aki ki is mondja, hogy tudja, hogy neki mindig igaza van, és kb. egész nap azt hallgatjuk, hogy rajta kívül mindenki milyen hülye. Az exe, az exe párja, a kolléga, aki épp nincs bent (amikor én kimegyek, gondolom én is ki vagyok beszélve), a boltban, más osztályokon, itt-ott, amott, szóval mindenhol hülyék vannak.

Ha ő valamit így csinál, és te meg mered említeni, hogy te meg úgy csinálnád, akkor biztos, hogy szerinte te vagy az egyedüli, aki ezt így gondolja, mindenki más úgy csinálná, ahogy ő gondolja. Szóval érezd már magad sza rul, mert másképp gondolkozol.

Ilyenkor: telefon elővesz, fülhallgató bedug, és hallgatom a kedvenc zenéimet. :) Voilá, már nem is zavar.

2018. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenhol van ilyen. Semmi más védekezés nincs ellene, mint kerülni és ignorálni amennyire lehet.
2018. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Te nem tanácstalan vagy, hanem pipogya. Ha bunkózik, akkor miért foglalkozol a harmatos kis lelkével?

Gázolj bele, taposd el, nem érdemel mást!

2018. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van, nem is egy. Sőt egyre rosszabbak jönnek, már minden hülyét felvesznek. Német autógyár...
2018. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!