Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csoport vezető szeretnék...

DJW4RP3D kérdése:

Csoport vezető szeretnék lenni de félek az interjútól?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve vagyok a gyárban. A műszakvezetőm ajánlott a termelésvezetőnek,hogy vegyenek fel csoportvezetőnek. Előtte lessz egy interjú. Ott meghallgatnak különféle kérdésekkel fognak bombázni. Gonolom hogy milyen a jó csopvezető stb. Aki volt már ilyen cipőben tudna segíteni ? Nem szeretnék be égni. Meg ha egyedül vagyok a gyárban akkor honnan fogják tudni hogy jó csopvezető vagyok? Köszönöm a segítséget.
2018. máj. 10. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
A kerdes feltevese onmagaban valasz arra, hogy miert nem leszel csoportvezeto.
2018. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha már az interjútól is félsz, mi lesz, amikor meg kell mondani az embereknek, hogy mit csináljanak? Mi lesz, amikor egy számukra negatív valtozást kell bevezetned? Szerintem ezt gondold át még egyszer, hogy tényleg akarod-e. Azt hogy érted, hogy egyedül vagy a gyárban?
2018. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van olyan mikor a csopvezető helyetesitheti a műszakvezetőt és ilyenkor egyedül lennék az emberekkel. Honnan fogja pl tudni a termelés vezető otthonról hogy jól csinálom a munkám. Igazából nem félek vagy stb csak szeretnék mindenre magabiztosan válaszolni.
2018. máj. 10. 08:31
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ne éld magad bele.....
2018. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eredményből látni fogja, hogy jól dolgoztál-e. Ha romlik a teljesítmény, az látszani fog. Ha romlik a csapat munkamorálja, az is látszani fog. Az interjún pedig mindenre a legjobb tudásod szerint válaszolj, nem kell kamuzni meg trükközni, mert mindkét fél érdeke, hogy olyan ember legyen a csoportvezető, aki kompetens.
2018. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy van vesztenivalod? Segitek: nincs
2018. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!