Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztál már a Balatonnál...

Dolgoztál már a Balatonnál szezonban? Mesélnél róla? Mit dolgoztál? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Sztorik is johetnek, tenyleg minden erdekel, köszi.

Csak oylan irjon, aki valoban dolgozott ott.....



2018. máj. 17. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Balatonfüreden dolgoztam egy hónapot a Hotel Marinában pincérnőként. Nyári gyakorlat volt a suli miatt (Budapesti vagyok, csak volt ilyen lehetőség, hogy a Balatonon is el lehet végezni). Igazából szerettem is, meg nem is. Nem szerettem, mert utálom a pincér szakmát, illetve olyan emberek is ott voltak a suliból, akiket nem igazán kedvelek. Viszont részben jó is volt, mert nem a megszokott környezet, szülők nélkül (azóta albiban lakon, de akkor voltam elsőnek távol otthonról viszonylag hosszabb ideig), és azok az emberek mellett, akiket utálok, a barátaim is ott voltak. Utólag mindenképpen egy olyan élménynek, emléknek látom, aminek örülök, hogy megtörtént. Ha másra nem, tapasztalatnak jó volt. A munka részét nem szerettem, de kárpótoltak helyette a sétányon töltött nappalok és esték.

Ha van még bármi kérdésed, szívesen válaszolok, ha tudok. :) A melóval kapcsolatban is vannak érdekességek, észrevételeim, vagy emlékeim.

2018. máj. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!