Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van céges mobilotok, amit...

Van céges mobilotok, amit hazaviztek munka után?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2018. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Saját mobilban használom a céges kártyát, erről hívok, ezt adom meg általános elérhetőségnek és van rajta egész hónapra való mobilinternet. A saját kártyám másodlagosként van beállítva arra mennek a bankos, személyes dolgok és sok régi ismerős csak azt tudja.
2018. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Most épp nincs. Korábban volt. Eleinte hazavittem és ott is elérhető voltam, később betettem a táskámba lenémítva, hazavittem és csak másnap reggel, a munkahelyen néztem meg, ki keresett.

Az ok egyszerű volt: mikor valamelyik jófej menedzsernek eszébe jutott este 8-kor, hogy "jaj, nézzél már rá arra az Excel-táblára, bele kellene írni pár dolgot, ami neked megvan", azt utána baromira nem fizették ki és le sem lehetett csúsztatni.

2018. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, már nincs is meg a saját számom csak a céges. Korlátlan hívás, sms és 2 giga net.
2018. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Intézhetek róla magánhívásokat is, de ez a mai világban szerintem nem túl nagy dolog. Főleg flottás kártya esetén...

Munkaidőn túl annak veszem fel, akinek akarom. A főnökeim nem keresnek munkaidőn kívül már, ha pedig beosztottam hív az csak komoly indokkal teszi, ami miatt el is várnám, tehát nincs ezzel gond.

Ismeretlen számoknak sosem veszem fel ilyenkor már.

2018. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mivel elég sokat szervezek és hétvégén is kell kepcsolat tartásra, így kaptam céges mobilt és használom is. Magánhívásra nem, csak ami a munkához szükséges.
2018. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt, haza kellett vinni és szinte naponta kerestek is munkaidő után, nem főnökök, hanem ilyen olyan részlegek emberei. Volt olyan gyökér aki a gyár udvarán cigizett amikor hazaindultam , tudta, hogy kb. mennyi idő alatt érek haza és már hívott is. Hétvégeken és szabadság alatt is kerestek, ha nem vettem fel beköptek. A híváslistát ellenőrizték, akinek sok privát hívása volt azt lecseszték. Részben ezért is léptem.
2018. máj. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van, de nem nagyon használom. Nálunk mindenki kap egyet (sima Nokia), de csak kollégákkal telefonálok vele. Már kérdeztem, hogy esetleg beletehetném e a simet a saját mobilomba (dual simes csúcskategóriás telefonom van), de ezt nem engedélyezik...
2018. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!