Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy küzdötéttek le ha lenézte...

Hogy küzdötéttek le ha lenéztek a munkahelyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 hónapja dolgozok kormányhivatalban és a kollégák borzalmasak.

Van egy két nagyon rendes köztük de a többiek...

Nem vagyok vékony ez tény de próbálok lefogyni, sportolok, figyelek rá mit eszek iszok. De ma az egyik kolléga hozott egy cetlit amin kalória számláló oldal neve volt és röhögött.

Volt, hogy a hűtőbe tett ebédem nézték meg mi az. Natúr csirkemell volt pár szem koktél paradicsommal erre gúnyolgott hogy disznók esznek ilyet. Azóta nem eszek bent inni is csak a mosdóban merek.

Akikkel ott ismerkedtem mind mondta ha van jobb hely lépnek.

Minden napom félelemben telik reggel hányok, megy a hasam már orrvérzésem is volt.

Próbálok más munkát keresni de nincs ilyen jók fizető.


2018. máj. 23. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ket valasztasod van. Vagy lealacsonyodsz a szintjukre es hasonlo modon reagalsz, vagy lelepsz es elengeded a lovet. Ha csak csondben tursz elobb utobb kikeszitenek es csak magadat fogod atkozni amiert nem vagtal vissza.
2018. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyit nem er, hogy tonkremenjen az egeszseged.


De majd eldontod, belatod, hogy mi a jo neked.

2018. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nem munkahelyen néztek le, hanem suliban, vagy utcán szólogattak be. Én csak nevettem magamban, hiszen ez az ő lelki szegénységük, hogy másokkal foglalkoznak maguk helyett. Az ilyen emberekkel ne törődj. Nagyon helyesen magadra fordítod a figyelmed, és ennek hamarosan meg is lesz az eredménye, ne add fel. :)


Nem kell visszaszólni, lealacsonyodni, vagy elszomorodni rajta, hiszen tudod, hogy nincs igazuk. Ne érezd magad kevesebbnek, mert már most jobb vagy náluk. Te teszel azért, hogy jobb legyél, neked ilyen az értékrended, nekik meg olyan.


Foglalkozz magaddal és azzal a kevés emberrel, akikkel jól kijössz ott. Nem kell ott hagyni egy jó állást, amit szeretsz, csak mert páran dedósként viselkednek. Ha látják, hogy nem érnek el vele reakciót, abba fogják hagyni. Légy erős, és mosolyogj, éld az életed, és ne hagyd, hogy hatással legyen rád mások rosszindulata. A kedves emberek érdemelnek figyelmet, nem ők. :)

2018. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt olvastam korábban egy kérdést. https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Ott is szegény lányt kikészítették a munkahelyén lelkileg. Szerintem kezdj el munkákat nézegetni, mert ezt hosszú távon nem lehet csinálni. Csak tudnám miért viselkedik így sok ember a másikkal. :( Kitartást!!

2018. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is valamifele oszton.


Ha latjak, erzik rajtad, hogy visszafogodtabb vagy, akkor "levadasznak".


Bocs a kifejezesert.


A lenyeg, hogy legyel magaddal kibekulve. Kell egy belso hatarozottsag. Ez kivul is meglatszik. Vegul leallnak.

2018. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd ez nem lesz szép amit írok de jótanácsnak jó.


Engem is piszkált egyik kolegám. Félrehívtam egyik délután, hogy szeretnék vele beszélni négy szem közt. Tényleg négy szem közt voltunk, hogy senki ne hallja. Nő volt.


Egyszerűen megkérdeztem tőle, hogy miért csinálja ezt és ő elmondta hogy teljesen mindegy mit mondott. Majd én nyugodtan mondtam neki, hogy nem, nem azért csinálja. Azért csinálja, mert egy büdös gombás p*inájú nullszériás sikertelen prosti vagy akit az anyja el akart vetetni, az életében nem lesz gyereked és örömmel nézném ha fogóval tépnék ki a méhed.


Mindezt teljesen higgadtan és mosolyogva. Mi az értelme ennek? A nőket a nőiességükben kell megalázni, a férfiakat a férfiasságukban. Azóta egy szót nem szólt hozzám és olyan aura vesz körül hogy senki nem is mer. Kivéve azok akik addig is normálisak voltak.


Az embereken keresztül kell menni. Sunyinak kell lenned és számítónak. Sajnálom, ha visszataszító és emberileg rossz amit mondok, tudom, nem szép ez olvasni, de 2018-ban vagy érvényesülsz vagy semmire nem fogod vinni. Mosolyogj. Legyél számító. Hívd félre és mond el neki a létező legszörnyűbb dolgot amit egy nő hallhat. Majd kívánj további szép napot és mosolyogva menj arrébb.


Aztán tagadd le. Ha kell. De nem fog kelleni, mert senkinek nem fog merni beszélni róla.

2018. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!