Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elküldtem az önéletrajzomat...

Elküldtem az önéletrajzomat egy meghirdetett állásra. Van egy hangposta üzenetem amit nem tudok lehallgatni és félek, hogy mi van, ha onnan hívtak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hívjam fel őket? Vagy így jártam?


Nem is fogom tudni lehallgatni, és a telefonszámot sem fogom meg tudni, amiről hagyták; ezek nem opciók.


2016. dec. 1. 00:52
 1/3 anonim válasza:
Hidd el nem ezen fog múlni.. Ha valóban meg akarnak hallgatni mindenképp újra fognak hívni.
2016. dec. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem egy héten kb. 10-szer hívtak valahonnan rejtett számról. Pechemre, vagy szerencsémre mindig ebédidőben, vagy akkor, amikor nem voltam bent... Aztán azóta sem.

Szintén álláskereső vagyok.


Nem tudom, mi értelme lenne interjúztatás céljából rejtett számról hívni valakit... Ti tudjátok?

2016. dec. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-re:

Lehet, hogy irodából vezetékes számon hívtak. Szóval lehet, hogy tényleg az állás miatt kerestek.


Kérdezőnek: Engem az érdekelne, miért nem lehet visszahallgatni azt a nyavalyás hangposta üzenetet? Egyébként én igen, felhívnám őket, és megkérdezném, hogy hívtak-e, üzentek-e? Ha eddig még nem, megkérdezném, hogy ha akkor fognak hívni, amikor nem tudom felvenni, akkor milyen módon fognak jelezni (újra hívnak, hangposta üzenetet hagynak, SMS-t írnak, e-mailt írnak stb.)?

2016. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!