Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunko kolleganokkel hogy...

Bunko kolleganokkel hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés

Van ket Bika jegyu kolleganom,aki eleg bunko( a jegyet azert irom,mert sok van,es ok extremen bunkok,a tobbiek inkabb irigyek,ketszinuek,mas jegyekbol,Ikrek,Szuz stb)

Ha olyan kedvuk van,beszologatnak eleg nyersen.Ilyenkor vagy visszasuolok,es kikerem magamnak a hangnemet,vagy inkabb hagyom,es kerulom veluk a kommunikaciot.

Melyik a jobb hozzaalas?


2018. máj. 27. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is bika vagyok, nem jegytől függ. :D Hagyd rájuk, nem érdemes visszaszólni, majd megunják, ha látják, hogy nem érdekel amit mondanak.
2018. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Mindig egyet kell érteni velük, úgy unalmas a fikázás.
2018. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A csillagjegyek sosem érdekeltek, a beszólogatós kollégákkal meg nem foglalkozom. Ha őket ez boldoggá teszi csinálják. Engem aztán nem érdekel, hogy két kvázi ismeretlen ember, mit hisztizik. Saját magukat minősítik. Hozzáteszem lehet pont ezért, de nekem pl nem szoktak ezek beszólogatni, csak másoknál látom (abba sem folyok bele). Bár hozzátartozik, hogy én barátkozni sem barátkozom a munkahelyen, szóval semmilyen szinten nem folyok az ilyesmibe bele.
2018. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

"Van ket Bika jegyu kolleganom"


Eddig olvastam el a kérdést. Mi köze van a jellemhez hogy ki melyik hónapban született?

2018. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,kár hogy utána nem olvastad el, mert akkor írtam hozzá a magyarázatot.Sajnálom, mert így nem is tudsz érdemben hozzászólni, ill. tanácsot adni.
2018. máj. 27. 11:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Jellemző példa.

Én nevettem volna az eseten, vagy azt mondom semmi baj, előfordul...Utazási papír,sima A4 lap,több volt ott,és véletlen a másét tettem el összehajtva a pénztárcába.Az illető keresi,én rájövök, az övét tettem el, elnézést kérek,odaadom.Ő meg nagy nyersen, minek kellett összehajtani,ő később akarta.Én miért te hogy teszed el, te is összehajtod,nem?Erre dúl fúl morog, mintha kitudja milyen baj történt volna ezzel...Nem ettem le,vagy zsírozta,kentem össze...



Nyersen,nagyhangúan reagálnak le dolgokat ez a kettő hölgy.

Bocsi a bikáktól,tudom nem lehet általánosítani.


Lehet, én vagyok túlérzékeny, de én sose beszélek nyersen senkihez.Megadom a tiszteletet, de ha bántanak nem hagyom magam.

Én se vagyok a m.helyi barátkozás híve, de azért éljünk már békében.Ők meg olyan harapósak általában...

2018. máj. 27. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szólj vissza, de úgy, hogy csapd le vele a vitát. Beszól valamit, mond azt, hogy "Köszönöm a bókot".
2018. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!