Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkednek igy az újakkal?

Miért viselkednek igy az újakkal?

Figyelt kérdés

Most kerültem nemrég a nagy áruházba.

Idősebekkel dolgozom együtt, talán én vagyok a legfiatalabb.

Mindenki nagyon kedves meg minden, csak amikor odatesznek az állomáshoz hogy tanuljam be, a kolléganőm nagyon rámenős.

Annyira megmondja mit hogyan kell.

Amikor meg oda adja nekem hogy csináljam, és ha elbaszok valamit jön a cinikus lekezelő beszéde, hogy azt nem igy kell meg minden, de én azt mondom hogy a végeredmény igyis ugyis kijön, erre ő: úgy csináljad ahogy én mondom de jó hangosan mondja ezt.

Nagyon zavaró tud lenni amikor cinikusan beszologat beéget téged.

Elmondja a lényegre törőt de ő sem ugy csinálja, és ha megkérdezem hogy akkor légyszíves te is ugy csináld egyet mosolyog és avval a szöveggel jön, hogy neked ugy kell csinálni ahogy én azt helyesen mondom, te avval ne foglalkozz mit csinálok én.

Mindent többet tud persze érthető, csak ha valamit rosszul csinálok jön a hülye apró beszólásaival.

Idegesítő.

Szóval sok hülye dolgot mond ami egy idő után mások számára szívatás.

ha meg visszaszólok, akkor gondolom jön hangoskodás szivatás ujra kinézem belőle.

Hogy lehetne ezt tolerálni.

Jah meg ha azt mondom neki szépen hogy igen valóban igy kell de ha nekem könyebb akkor miért nem csinálhatnám úgy.

erre ő: Mert szépen sorban kell haladni parancsszóra mondja, úgy veszem ki a szavaiból.

Minden egyes léptemet figyeli, szól ha egy kis időre elmegyek melőle.

Tiszta szívatás az egész.

3 napja vagyok a nagy cégnél.

( jah és azon röhög vagyis dicsekszik mindenkinek hogy ő 165000ft ot hoz haza, és ott van már 25 éve a cégnél)



2018. jún. 2. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ja az újakkal. Nem értettem, mi a bajod a kollégáid ujjaival.
2018. jún. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen tutyimutyi vagy, persze hogy szívat! miért nem szólsz neki vissza? mit csinál? kirúg? találsz ennél sokkal jobb helyet!
2018. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtobb helyen az uj emberek nagy resze total bena, 10 uj emberbol altalaban egy olyan, hogy erti amit mondanak neki. Nem csoda, ha szajbaragos, gondolom nem te vagy az elso, akit betanit. 3 nap utan ne varj csodat, ha ertelmes vagy, ugyis eszreveszik es akkor mar jobb lesz.
2018. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig valami rejtett vagy kevésbé rejtett belső diszharmónia vagy feszültség okozza az ilyen lekezelő, beszólogató, indulatos vagy frusztrált viselkedést.


1. Aranyszabály: aki rendben van magával, az nem megy neki a másik embernek, nem bántalmazza még verbálisan sem.

2. Aranyszabály: aki arrogánsul viselkedik, az arroganciája őhozzá tartozik, nem hozzád, róla szól, nem pedig terólad.

3. Aranyszabály: az indulat a tehetetlen ember fegyvere.


A kezdők hibáznak, azaz akarom tévednek. Nem véletlen kell belejönni dolgokba, begyakorolni azokat. Ha mindenki úgy születne, hogy tökéletesen vezet, az autósiskolákra nem lenne szükség. Értsd átvitt értelemben.


Az ilyen "dehát ezt már tudnod kellene" nem visz előbbre. Az olyan vezető/tanító aki ezzel operál, csak a saját alkalmatlanságát fejezi ki ezzel. Attól még senki nem vált jobbá, ügyesebbé, ha ráordítottak vagy lebaśżták.


Mit tehetsz? A legjobb tudásod szerint tisztán cselekszel, a másik intrikájától nem függsz, felelősséget vállalsz a tetteidért.

Mi fog történni? Hibázol. Mint mindenki. Elkezd baśżtatni, nem hallod meg. Kérdésre válaszolsz, kérést teljesítesz, kijelentő mondatra nem reagálsz. Ha nem tud hatni rád a negatív viselkedés, akkor alábbhagy,,okafogyottság miatt.

2018. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most így kapásból azt mondanám lehet be fog zárni a munkahely, csak neked nem mondták el.


azért ilyen gyökér mindenki meg feszült "mert bezár a bazár", nem foglalkozik a másik emberrel már senki.

2018. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert féltik a zsírosbödönkéjüket, riválist látnak benned, aki a helyükre kerülhet. Ők se az anyatejjel szívták magukba a tudást, megtanulták amit meg kell, te is meg fogod. Lehet, hogy hamarébb és jobban, mint ők.
2018. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

165000ft 25 év után


üzenem neki, hogy nettó 450 nekem 26 évesen.

2018. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!