Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkások! Ti mit tesztek...

Gyári munkások! Ti mit tesztek ha nincs kedvetek menni a gyárba dolgozni de sajnos muszáj?

Figyelt kérdés
Arra kényszerültem hogy egy gyárban dolgozzak, mivel a munkaügyi központ nem engedett be engem másik tanfolyamra és jobb melót nem találtam. De olyan szar délelőttös vagyok és ma is hajnali négykor keltem!!!! Hogy beérjek ebbe a fos gyárba hatra. Mert a cég buszai visznek és korán indul hogy mindenkit felvegyenek. Inkább lennék megint tanfolyamon de mikor telefonon hívtam azt a számot amit a neten találtam meguntak és rám csapták a telefont!!! Hogy lehetnek ezek is ilyenek?? És ti mit tesztek ha nem akartok dolgozni de muszáj?? Én csak egy valamit akarok szórakozni, élni, csajozni, inni.

2018. jún. 4. 20:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

"Én csak egy valamit akarok szórakozni, élni, csajozni, inni."


Ez mondjuk már kapásból 4 dolog :D

2018. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Otthagyom :D

Közmunkára csak behívnak mondjuk abból a kicsi pízbű nehéz lesz inni élni csajozni xd

2018. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Sokan irodai munkásként is ilyen tájt kelnek, hogy faluról bejussanak a csodás csatlakozásokkal a városba...tapasztalat...


Tudom, klisé, de örülj, hogy van munkád, kapsz pénzt, be tudsz járni, stb.


Ne add fel a keresgélést, a fejlődést! Telefonon érdeklődj más időpontban, amikor lehet, hogy más ügyintéző veszi fel. Rád csapni meg biztos nem csaphatnák rád a telefont. Az a kötelességük, hogy elvégezzék a munkájukat.

2018. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szórakozz, élj, csajozz, igyál. Ja, nincs rá pénzed, ha nem dolgozol.


Komolyra fordítva a szót, ha ez nem tetszik keress másik melót, amíg nem találsz bírd ki.

2018. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
De tényleg ramcsapták mert sokszor hívtam őket. A hugom is olyan szemét velem teli van pénzel és mégsem ad nekem kölcsön fizetésig. Mindenki csak kitol velem. De nagyon megszivatom valahogy ezért húgom csak még nem tudom hogy. Azt hiszi magáról hogy valaki de én le fogom körözni, haljak meg le fogom.
2018. jún. 4. 21:18
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez fsza, kb 2-3 hete írtad ki a kérdéseidet, hogy nem tudsz tanfolyamra menni és elmész gyárba és lám már dolgozol. Kiakasztó, mert én meg azóta is CSAK levelezek egy gyár hr-ével és várok xd Hát a fsznak nekem pénz, meg élet ...
2018. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
En elküldtem az önéletrajzot emailben mert a család kényszerített es mar másnap felhivtak hogy mikor menjek be felvételi tesztet megírni. Pedig imádkoztam nehogy felhívjanak.
2018. jún. 4. 21:40
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Először is, fel a fejjel! :)

Az első lépés egy probléma megoldásához az objektív helyzetfelmérés. Láthatóan átlag alatti értelmi képességekkel rendelkezel, így nem vagyok képes egy szakma megtanulására. Nincs ezzel semmi baj, és ne hagyd, hogy piszkáljanak miatta. Ahogy átlag feletti értelmi képességekkel rendelkezők is vannak, úgy vannak átlag alatti értelmi képességekkel rendelkezők is.

Elhiszem, hogy élvezed a munkaügyi tanfolyamokat, de nagyon nem korrekt, hogy foglalod a helyet olyanok elől, aki képesek megtanulni az adott szakmát. Ez nem szép dolog.

Szóval láthatóan csak betanított munkákra vagy képes, de ne add fel, nemcsak gyári betanított munkák vannak. Mehetnél például gyümölcsöt szedni, kint vagy a friss levegőn, kapsz pénzt, és még a gyümölcsből is hazavihetsz valamennyit. Vagy vannak napszámos munkák is, nem muszáj gyárban melóznod.

Illetve javasolnám még, hogy kezdj el lottózni, mert azon kívül nincs nagyon más lehetőség, hogy többre vidd, mint a húgod.

2018. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Melyik gyár, ha szabad kérdezni?
2018. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

"És ti mit tesztek ha nem akartok dolgozni de muszáj??"


Bemegyek dolgozni :)

Ez van, ha az ember nem akar éhen halni.

Én is dolgoztam gyárban, három és két műszakban. Volt olyan, hogy egy héten belül három műszakban; hétfőn-kedden délelőtt, haza, 4 óra alvás, vissza estére, szerdán megint este, csütörtök-pénteken pedig délután. Összesen 6 évig dolgoztam, két különböző gyárban, bár nem szalag mellett, hanem szakmunkásként.

2018. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!