Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkások! Ti mit tesztek...

Gyári munkások! Ti mit tesztek ha nincs kedvetek menni a gyárba dolgozni de sajnos muszáj?

Figyelt kérdés
Arra kényszerültem hogy egy gyárban dolgozzak, mivel a munkaügyi központ nem engedett be engem másik tanfolyamra és jobb melót nem találtam. De olyan szar délelőttös vagyok és ma is hajnali négykor keltem!!!! Hogy beérjek ebbe a fos gyárba hatra. Mert a cég buszai visznek és korán indul hogy mindenkit felvegyenek. Inkább lennék megint tanfolyamon de mikor telefonon hívtam azt a számot amit a neten találtam meguntak és rám csapták a telefont!!! Hogy lehetnek ezek is ilyenek?? És ti mit tesztek ha nem akartok dolgozni de muszáj?? Én csak egy valamit akarok szórakozni, élni, csajozni, inni.

2018. jún. 4. 20:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%

Keress valami másik hivatást vagy szakmát.

Ne itt kötözködj az emberekkel.

2018. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Ez a szar gyár olyan fárasztó. Mar kifáradtam nekem fürdeni sincs most energiám. Szar nehéz fizikai munka egész nap melózok mint állat mar úgy kilepnek de akkor kidobnak itthonrol. Szetvernem ezt az egész gyárat legszívesebben. Mondjatok olyan munkakat ahol nagyon kevesett kell dolgozni ha tudtok ilyet. Majd holnap olvasom el most mar alszok.
2018. jún. 6. 21:43
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy?


Ha nem szeretsz gyarba dolgozni, akkor irany Ausztria, szezonalis.


5 honap munka, 7 honap piheno.

2018. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hat ez vicces hogy ezt írod mert pont ms beszéltük meg haverokkal hogy összefogunk es kimegyünk dolgozni Ausztriába. Csak még mindenki szed össze pénzt fogjuk magunkat kimegyünk keresunk albérletet es munkát. És dolni fog a pénz mar nagyon izgatott vagyok soha tobbe nem fog nekem senki se parancsolgatni, a magam ura leszek. Am milyen munka ez pontosan amirol te beszélsz?? Jól hangzik amúgy.
2018. jún. 8. 22:10
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

XDDDD azt hiszed kint nem kell dolgozni :D

Nyelvtudás és szakma nélkül ugyanez leszel kint is csak többet keresel...

2018. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%

Képzelem én azt az Ausztriát meg azt a sok pénzt :D :D

Tudod, mindig jövőre :D

2018. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Mi tényleg megyünk mar utanna néztem miket kell elintézni. Meg le akarom forditatni az okj-s bizonyitvanyomat németre lehet ott találok állást ezzel, ki tudja. En biztos nem maradok itt, szabad ember vagyok azt csinalok amit akarok.
2018. jún. 10. 09:49
 28/32 anonim ***** válasza:
Szuper, és akkor ugye nem lesz több hasonló kérdésed itt?
2018. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha szabad ember vagy, akkor miert sirsz?
2018. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
83%

Hátt...

Ahogy írsz az tényleg nem vall túl sok intelligencia szintre.

Amúgy milyen Okj-d van?

Ausztriába kimehetsz vinni "jó" hírünket a nagyvilágba, de ott még többet kell ám dolgozni. Tudod Németországból, Ausztriából sok hozzád hasonló elég hamar hazajön, mert ott nem a "jóvanazúgy" mentalitás dívik, mint nálunk.

Amúgy itthon elég nagy a munkaerőhiány. Ha tényleg van középfokú végzettséged akkor manapság már azzal is felvesznek. Elmehetsz bolti eladónak, takarítónak, benzinkutasnak, pultosnak. Jobb mint a gyári meló.

2018. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!