Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindig én dolgozzak? Más meg...

Mindig én dolgozzak? Más meg egésznap biciklizik!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 21 éves fiatal vagyok! Június óta közmunkán vagyok,sajnos év közben csak ez van itt!

Szóval az a problémám hogy folyton engem akarnak dolgoztatni pedig nem csak én vagyok fiatal!

Egy haverom ma se jött be dolgozni otthon maradt és gyúr és kondis képeket rak fel magáról! Én meg ott vagyok csinálom és mégis engem támadnak hogy tegnap délután nem jöttem vissza! Meg hogy felhívják a főnököt! Öreg ember probált engem támadni! mikor felhoztam a dolgot hogy másnap egésznap ott sincs, meg kocsmába járkálnak azt mondta te ne mással törödjél!

Délelőtt annyit dolgoztam hogy már folyik a hátamról a víz! Mikor másnak kéne dolgozni azt mondja hogy ö nem dolgozik havi 50E forintért! Mégis mit csináljak?



#közmunka #alkoholista #munkakerülö
2014. szept. 17. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Megszokod vagy megszöksz.
2014. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb amit csinalhatsz, hogy nem kozmunkaskent eled le az eleted...
2014. szept. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
21 évesen mitöl is vagy olyan nagyon fiatal? Lassanként meg kellene tanulnod dolgozni, eltartani magad, megszervezni az életedet, nem másokat kritizálni.
2014. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Látod: most már megtanultad azt, hogy az élet nem igazságos.

Iskolát mit végeztél?

Szerintem szerezz állást, akkor jobb helyzetben leszel.

Ha nincs jó iskolád, akkor végezz el egyet. Munkaügyi központ is beiskolázhat, addig pénzt is kapsz.

2014. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pincérnek tanultam van érettségim is!

Ez csak átmenetileg szántam! Január 31-ig vagyok felvéve!

Már kezdem unni ezt a sok bunkó embert!

2014. szept. 17. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az öregembernek mond meg, hogy hívja nyugodtan a főnököt és elmondod EGYEDÜL nem dolgozol míg MINDENKI otthon veri a .aszát. És te nem törődsz mással de ő se törődjön külön veled.
2014. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a főnöknek panaszkodnak rád, akkor panaszkodj te is rájuk...


És próbálj meg minél hamarabb elhelyezkedni a szakmádban!

2014. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig azt a lovat ütik, amelyik jobban húz.
2014. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!