Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire diszkriminálják...

Mennyire diszkriminálják azokat irodában, akiknek henna tetoválásuk van?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, nem annyira. Akkor mégis miért lehetetlen szinte színes tetoválással az irodai munkavállalás? Miért akkora a különbség?

2018. jún. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem létezik általános érvényű szabály, vagy tapasztalat.

A diszkrimináció az minden esetben a diszkrimináló emberhez tartozik, őróla szól. Mondhatni, az ő fasżşága.

Ahány ember annyiféle. Ha sikerül egy korrekt, asszertív, ítélkezésmentes gárdát találni, akkor nincs mitől tartanod, ha belefutsz egy kákán is csómót kereső színtársulatba, akkor meg jobban jarsz ha nem kezdesz velük, mert a henna vagy tetkó csak az első, aztán majd az lesz a bajuk hogy miért olyan a cipőd vagy a ruhád stb.

Ezeknek magukkal van bajuk de ráprojektálják a másikra.

Aki magával rendben van, az nem kötekszik.

2018. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem valami szigorú protokolláris hely, akkor szerintem senki sem foglalkozik vele.

Felőlem bármi lehet rajtad, csak nem az arcodra csináltasd :)

2018. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is logisztikusnak tanultam most fogk elhelyezkedni, de gyakorlati helyemen is voltak tetovált emberek irodán. Szerintem függ megyétől is meg korosztálytól. Idősebbek lehet nem nézik jó szemmel de fiatalabbak általában nem foglalkoznak ezzel mert minden 5. nek van ott is csak lehet nem látod. Én most varrom ki a jobb karomat szóval teszek rá ha vkit zavar. Nem attól leszek bunkó vagy semmirekellő hogy van rajtam tetoválás.
2018. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!