Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha komolyabb konfliktusod...

Ha komolyabb konfliktusod volt egy kollégával a munkahelyen, hogyan kezeled tovább a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy munkahely, többször látjátok egymást, kilépni nem szeretnél.

A kolléga kb úgy beszélt velem, mint egy kutyával, eleinte finomabban szóltam neki érte, majd a legutóbbinál már keményebben rászóltam. Az sem zavarja, hogy nagyjából 2x akkora vagyok mint ő, de ahogy észrevettem, mindenkivel hasonló stílusban beszél. Egy mezei alkalmazott, csak neki kellett elmagyaráznia pár dolgot(amit amúgy is tudtam)



2018. jún. 16. 05:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

“Ha komolyabb konfliktusod volt egy kollégával a munkahelyen, hogyan kezeled tovább a helyzetet?”


Kirúgom

2018. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na úgy látom te kerültél a helyemre!én ott hagytam őket. elegem volt már abbol a nagyképű alakból. az 1600-asra kerültél? öröm lesz kicsi zsével dolgozni! az a more nyomja még az auerbachot? vagy meglett neki a pénz az új házra?
2018. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó: he?
2018. jún. 17. 00:40
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A volt munkahelyemen egy 63 éves férfi folyamatosan szemétkedett, bunkózott, kiabált velem mint egy kutyával( nő vagyok). Kb 3szor üvöltöttem le a fejét mire abba hagyta és tisztelni kezdett. De mikor ez megtörtént el is jöttem. Még én szégyelltem magam hogy egy 60 évessel kiabálnom kellett. Mindenki utálta a cégnél... mikor oda került és másnak mondtam vmit ő közbe bepofázott vmi csúnyár, csak úgy mert neki jól esett. Na az ilyeneknél nagyon felhúzott.
2018. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, van, amikor ránk hárul egy nevelés befejezése már egy felnőtt embernél.

Néha irigylem egy kissé groteszk külsejű ismerősömet, na neki a legutóbbi hasonló konfliktusa valamikor 10 éves korában lehetett.

2018. jún. 17. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!