Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak nekem furcsák ezek az...

Csak nekem furcsák ezek az álláskereső emberek?

Figyelt kérdés
Ex-munkahelyemről többen is kérdezték tudok e máshol jó helyet? Meg én ajánlgassak nekik. Ha találok vmit akkor szóljak . Ez most nekem tűnik életképtelenségnek? Voltam munkanélküli nem egyszer. Nem kértem segítséget senkitől se! Még a páromtól sem. Elmentem munkaügyibe, meg neten keresgéltem és mindig találtam. Most egy pár hónapig tartót és kiakadtak miért nem hosszútávút? Ezt töbsször is felhozták utólag nemrég. Hát mindig mondtam nekik addig jó amíg nem találok mást. Jó a meló jól fizet. De már csak azért is bele kötöttek. Nem húszonévesekről van szó.
2018. jún. 17. 11:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az is tökéletesen passzol. Nem mindenhol lehet havonta váltogatni. Szóval, ki milyen városban lakik?
2018. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves 8!

Ezek az ismijeim eddig is ahogy te fogalmaztál "prolik" között dolgoztak eddig is. Van köztük aki diplomás, még se lép.

Miért kérjek a páromtól segítséget ha egyedül is tudok állást keresni? Meg had ne üljek már itthon évekig amíg rá nem lelek életem melójára... mert szomorú, de sokan erre várnak és addig más tartja el őket.

Akik kértek segítséget csak annyit tudtam hogy küldtem linket nekik. Az se érdekelte őket. Mikor személyesen tanácsoltam nekik küldjék be az önéletrajzaikat cégekhez vagy adjanak fel álláskereső hirdezést csak húzták a szájukat.

Kelet mao.

2018. jún. 19. 11:21
 13/19 anonim ***** válasza:
Várost.
2018. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha valaki fél leírni, akkor írjon a városával egyenrangút. Nagyon sokszor derül ám ki, hogy akinek nagy a szája, az a legjobban élhető városban él, és adja az igét annak, aki szenved a falun, és onnan rohadt nehéz a kiút, vannak helyzetek, amikor lehetetlen.
2018. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miért számít honnan? Az ember ha akar munkát találni és keres akkor lesz. A többi mind kifogás. A városiak se találnak könnyen melót. Sokan gyárakban, üzemekben, raktárban es ehhez hasonló helyeken dolgoznak. Senkinek se könnyű az élete.
2018. jún. 19. 18:16
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Le lehet pontozni a 10-esemet, de attól még ezek a rideg tények. Sokan inkább élnek a létminimumban, és siránkoznak, ahelyett, hogy tennének a dolog ellen, és esetleg átmenetileg elvállalnának egy nem annyira tetszetős munkát.
2018. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérlek, már engem is érdekel, írjatok várost, hogy hol van, ahol havonta találsz olyan munkát, ami jó is. :D


Mert ahogy elnézem, az előttem lévő többször is írta, és még egy darab várost nem sorolt fel senki, csak azt hajtogatjátok, hogy van, van és lesz.

Ennyire nem lehet várost mondani, vagy csak az előttem lévőnek van igaza, és nagyvárosokban laktok, ahol a legtöbbször az ember talál elfogadható állást ezért habzó szájjal lehet az ilyeneket mondani, hogy aki nem talál, az csak lusta, létminimummal megelégedő idióta, stb, stb?

2018. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: Még egyszer: Senki nem írta, hogy havonta lehet jó állást találni. Azt írta, hogy mindig lehet találni mást, ha a jelenlegi nem tetszik. És így előbb-utóbb eljut az ember ahhoz, ami a számára ideális. Lehet, hogy megjársz három gyárat, meg négy segédmunkát, mire árufeltöltőként elhelyezkedsz egy szupermarketben, ahol rendes a főnök, és normálisak a kollégák, és a fizetés is jó. Ez csak egy hasraütéses példa, nem állítom, hogy konkrétan ez az eset gyakori.
2018. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szeretnéd tudni? Kiskunfélegyhàza! Hajnalban kelek. Majd 40 perc biciklizés, 10 órázás. Vissza is biciklivel. Este 8-kor ágyban vagyok de legalább van munkám és nem rinyálok. Előzőt is pár nap alatt találtam. Szintén hajnali kelés. Kigyaloglás a buszállomásra, fél óra busz. Egy évig csináltam.
2018. jún. 19. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!