Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam meg a főnöknek?

Hogy mondjam meg a főnöknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Épp ma hívtak fel hogy menjek be állásinterjúra, július 1-én tudnék kezdeni de júliusi 5-12ig nyaralni megyünk :/ már le van foglalva reg vissza mondani nem szeretném. Szerintetek hogy mondjam úgy, hogy ne munkakerülőnek tűnjek? Megfogja érteni ? Bocsi nagyon izgulos vagyok és tényleg kellene a munka


2018. jún. 18. 14:10
 1/8 anonim válasza:
Szerintem a legjobb megoldás ha az állásinterjún emberek módjára megbeszélitek, hogy kezdj 1én és 4 nap után szabira mész, vagy inkább 12én kezdj. Kinek mi a jobb. Ha az interjún elmondod akkor nem néz munkakerülőnek. Viszont ha 1én benyögöd hogy 3 nap múlva mennél 2 hét szabira az gáz.
2018. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha még csak most lesz az interjú, akkor nem is biztos, hogy felvesznek.

Szerintem mondd meg nyugodtan, hogy július 12 után tudsz kezdeni. Vagy 1-5 között is dolgozhatsz. És akkor tényleg csak egy hetet leszel távol.

Nyilván számára sem meglepő, hogy nyáron szoktak nyaralni az emberek :)

2018. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A "mikor tudna munkába állni" kérdésre azt kell válaszolni, hogy 16-án hétfőn. Ennyi.
2018. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-asnál a pont!

Egyébként sem egy nagy csoda, hogy nyáron szabadságra megy az ember.

2018. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így ahogy le írtad, először válaszolj a kérdésekre majd amikor kérdezi tőled van valami kérdése? akkor mond el neki a nyaralást aki jó főnök az meg fogja érteni aki nem az egy bunkó, esetleg még azt is mondhatod hogy már az 50% el van utalva a szállásért és mindenkinek csak ekkor lenne jó.

Sok sikert kívánok :-)

2018. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3# teljes mértékben igaza van.
2018. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már eljutsz addig a kérdésig, hogy mikor tudsz kezdeni, nyugodtan mondd el, hogy már be van fizetve egy utad, és nagy anyagi kárral járna, ha lemondanád, de természetesen addig is számíthatnak rád.
2018. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
Nyugodtan beszéljétek ezt meg. Ők is emberből vannak akik láss csodád szintén mennek nyaralni. Mindenre van megoldás
2018. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!