Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezzek sportboltba így?

Jelentkezzek sportboltba így?

Figyelt kérdés
Sportmárkaboltba jelentkeznék, de feltétel, hogy aktív sportoló legyek. Nem vagyok kövér, inkább átlagos, de nem a feszes testű kategória. Szerintetek jelentkezhetek így, vagy kinevetnek?
2018. jún. 20. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az aktív sport alatt nem az egyesületi tagságot és az élsportot értik. Írod, hogy találtál jó futócipőt akkor gondolom futsz az bőven elég ha rendszeresen mozogsz valamit.
2018. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most a futással felhagytam, mert a nagy melegben nem tudok futni, és csak terepen szeretek. De végül is, kerülöm a tömegközlekedést szóval gyaloglom, és kb kétnaponta bicajozom pár kilométert, meg gyakran megyek reggelente nagyokat sétálni. Azt gondoltam, az aktív sport alatt edzéseket értenek.
2018. jún. 21. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!