Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ítélnek meg a munkatársa...

Miért ítélnek meg a munkatársaim negatívan, csak mert nem fecsegek feleslegesen?

Figyelt kérdés

Többször is alkottak a hátam mögött negatív véleményt rólam, mert úgy vagyok vele, hogy ha csak a mások kibeszélése, a munka szidása megy, inkább nem szólok, mert ezek engem hidegen hagynak, plusz nem vagyok sem kétszínű, sem rosszindulatú. Ezt valahogy mégsem veszik észre, csak azt, hogy nem beszélek sokat.

Azokkal vagyok el jól, akikben megbízom és nem gerinctelenek, csak ilyen kevés van.

Be kellene állnom a sorba és olyannak lennem, mint ők, hogy kedveljenek? Vagy maradjak ilyen, kevés, de igaz "munkahelyi barátokkal"?


2018. jún. 20. 14:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor maradok és nem érdekel, ha emiatt kibeszélnek, vagy negatív véleménnyel vannak rólam.

Ha meg valaki mások elmondása alapján ítél meg, azt nem fogom sajnálni, mert őt minősíti.

2018. jún. 20. 16:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnak veled mit kezdeni, mert nem vagytok egy IQ szinten.
2018. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte mindegyik munkahelyemen ez volt...nem álltam be a sorba, azért nehezen fogadtak be, kibeszéltek. De nekem inkább azért volt ez, mert nem nyaltam új dolgozóként a régóta ott dolgozók seggét, mert azt akarták gondolom (persze ezáltal nem is pletykálkodtam velük, stb.), szóval vártam, hogy ők nyissanak felém, mert ők vannak már ott régebb óta. Volt, hogy hangosan kibeszéltek, hogy idézem "semmit nem tudunk róla" = nem tudjuk jól kipletykálni, mert fogalmunk sincs róla milyen, meg nem tudunk semmit az életéről :D
2018. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rólam sem tudnak, direkt ezért, de őket nem érdekli, kreálnak maguktól sztorikat. Ha bármelyik férfi munkatárssal látnak beszélni, már összehoznak vele.:(
2018. jún. 21. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!