Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbanap után. Hívjam fel...

Próbanap után. Hívjam fel vagy ne?

Figyelt kérdés
Kedden voltam próbamunkán, előtte mondták,hogy nap végén majd megbeszéljük a továbbiakat, viszont végül azzal búcsúztunk el,hogy majd hívnak, hogyan tovább. Szerintem jól ment a munka, ezért is nem értem hogy miért nem hívtak eddig. Szokás ilyenkor felhívni a kapcsolattartót?
2018. jún. 23. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Drága, téged jól bepaliztak. Nincs olyan, hogy próbamunka. Legalább fizetést kaptál érte? Vagy ingyen dolgoztál próbamunka címszó alatt? :D
2018. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még hátha hívnak
2018. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Attól hogy kezdő vagyok még tisztában vagyok a jogaimmal, és nyilván nem dolgoznék ingyen.
2018. jún. 23. 16:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Hétfőtől vasárnapig minden nap van munka, étteremről van szó és előző héten szombaton hívtak mivel akkor csinálták a beosztást, ezért gondolkozom azon hogy meddig kéne várakoznom? Gondolom a jövő heti beosztás elkészült már.
2018. jún. 23. 16:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Aláírtál valami szerződést, esetleg volt eseti bejelentés? Vagy csak elmentél dolgozni mert hívtak, aztán bejelentetlenül(FEKETÉN) dolgoztattak.
2018. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Fizetéssel mi van? :D Kaptál arra a napra? Ha nem akkor ez jó tanulópénz volt, behívogat a csávó embereket próbanapokra, be se jelenti őket aztán alkalmazott így nem kell neki, mert akad pár olyan bohóc akit ezzel tud hülyíteni.
2018. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
1: Ki kell ábrándítsalak, létezik ilyen, hogy ingyenes próbanap, sőt, még próbahét is. És vannak, akik belemennek. Éngemet is akartak, de inkább megköszöntem, és eljöttem. Egyes cégek pedig direkt úgy csinálják, hogy mindenkit akalmatlannak nyilvánítanak a próbanapok végén, mert így potyára dolgoznak nekik.
2018. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nyugi, teljesen legálisan dolgoztam ott, eseti szerződést aláírtam és nap végén a fizetést is megkaptam.
2018. jún. 23. 16:38
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
szerintem látogasd meg a tulajt egy bézbóz ütővel
2018. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak a kíváncsiság kedvéért is hívd fel őket, vajon hogy fognak kimászni a helyzetből. De azért készülj fel rá, hogy majd azt fogják mondani, hogy nem feleltél meg. Mennyit fizettek?
2018. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!