Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mennyire gáz hogy ma...

Az mennyire gáz hogy ma felhivtak a gyárból hogy majd hétfőn menjek felvételizni, a srác végig tegezett engem en pedig a végén ugy köszöntem el hogy visszhall?

Figyelt kérdés
Hirtelen nem tudtam kezelni a helyzetet. Miért tegezhetett engem am a srác?? En is srác vagyok, kep nem volt az oneletrajzomban.

2018. júl. 6. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ő látta a c.v.-t, születési évet, te nem láttad őt, nem baj egyáltalán, ez egy bevált elköszönés telefonban. Sok sikert, ügyes légy!
2018. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Hááát, ha mondjuk a neved, meg a születési éved ott volt az önéletrajzodban, akkor bravúros következtetéssel rájöhetett, hogy te is "srác" vagy. Az, hogy - hogyismondjamcsakfinoman? - ütődött vagy, azt megtudhatta a búcsúzásodból.
2018. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi 1-es. 2-es neked meg, én nem szoktam telefonálni nem vagyok hozzászokva ilyen helyzetekhez.
2018. júl. 6. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es nem kell ez most mi francért húzod le az önbizalmát? jó ez neked? Naugye nem. Mikor ~13 éves voltam, átkísértem egy világtalant az utcán, megköszönte és a végén "viszontlátásra " úgy búcsúztam el. Nagyon rosszul érzetem magam, szégyelltem magam, még sírdogáltam is miatta. Jóval később tudtam meg, ők is így köszönnek el, egymástól is. Amikor a kérdést olvastam - ugyanazt a fájdalmat érzetem, mint akkor. Úgy látszik van, ami nem tud elmúlni teljesen.

Nincs itt semmi baj.

2018. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Valószínűleg a HR-ről hívtak, ők a gyártósori csicskával nem sokszor találkoznak. Lesz majd a tesztírás, első napon ők végzik az adminisztrációt, utána majd akkor látod őket, mikor mész a kilépő papírjaidért. Addig számukra csak egy szám vagy a nyilvántartásban, nem ember. Valószínűleg mostanra már el is felejtette az elköszönést az, akivel beszéltél.
2018. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!