Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te hogyan tompítanád ezt a...

Te hogyan tompítanád ezt a stresszt?

Figyelt kérdés
A stressz nem a munkahelyen van,persze ott is van,mert egy gyárban dolgozok,és teljesíteni kell a napi normát,tehát ez is forrás,de a legfőbb forrás az,hogy 2-3 hónapja elkezdtem agyalni de rendesen,éjjel-nappal,hogy lehet ebből kitörni,meg ezt nem akarom,meg állandóan ötletek vannak a fejemben mihez kellene kezdeni hogy önellátó legyek.1 éve dolgozik itt,de azt érzem mintha robot lennék.Nagy zaj,erős fények,olaj,monotonitás minden nap,munka közben is pörög az agyam,és már szerintem pszichésen is ,szédülök a munkahelyemen.Munkahelyen kívül soha,csak ott benn.Ami így nem lesz jó,mert lassan nem tudom ellátni a feladatomat.Nem érzem magam idegbetegnek,semmi ilyesmi,de feszít maga az érzés hogy ebből ki kell törnöm,meg az hogy addig kénytelen vagyok ezt csinálni hogy tudjak miből élni,gyenge pánikroham jeleit észlelem.Nyugodtnak kellene maradnom,tudsz olyan pénzbe nem kerülő dolgot ami relaxálni tudja az embert ? (sporton kívül,pont eleget dolgozom)
2018. júl. 8. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyet kellene váltani, mert a biorobot lét amire a gyárimunkások kellenek nem neked való, minden más csak tüneti kezelés.
2018. júl. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Válts munkát. De amíg nem sikerül valami hobbit keress esetleg tanulj valami nyelvet,h hasznosnak érezd.
2018. júl. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem találsz más munkát, használj egyéni munkavédelmi felszerelést (füldugó v fültok, sárga szemüveg stb). Valamint javaslom neked relaxációs módszerek v jóga megtanulását.
2018. júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De gondolom nincs olyan végzettsége hogy ennél jobb munkát találjon szóval max egy másik gyárba birna át menni dolgozni. Nagyon szar helyzet ez mert ezekben a gyárakban már általában szombaton is dolgozni kell. Szóval meg csak az se jöhet szóba hogy kitanul az ember egy másik szakmát hétvégi suliban, mert meg hétvégén is a tetves gyárban kell lenni. Én is most megyek egy másik gyárba már a telefonban megmondtak hogy szombaton is dolgozni kell, délelőttös muszakban meg mindennap túlóra van. Hát nem tudom meddig fogom bírni. Olyan mintha az embert teljesen el akarnak lehetetleniteni, hogy meg véletlenül se törj ki ebből az egészből. Meg a hétvégét is elveszik. Mindegy próbaidős leszek szóval ha nagyon nem bírom megyek tovább másik munkahelyre.
2018. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már rég fel kellett volna mondanod. Gondolom nincs végzettséged. Akkor menj el őrnek valami plázába vagy sportboltba, ott csak ácsorogni kell, van klíma, viszonylag csend van. Csak te már beleragadtál a kakiba, és nem értem az ilyenek miért nem lépnek tovább valamerre. Persze kifogás mindig van, de azt hiszem nem a te munkahelyed az egyetlen a világon, máshol is dolgoznak emberek.
2018. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De bzdmeg. A vagyonőri tanfolyam elvégzéséhez is kell minimum 3 hónap. Ha örökké dolgoztatják nagy valószínűségel még hétvégén is akkor mikor és hogy vegezze el a szakmát?? Egyébként a vagyonőri, biztonsagiőr szakma se egy leanyálom, és az tévhit hogy bárki lehet vagyonőr, csak mondom.
2018. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha feszült vagy menj el egy fitness terembe, mondjuk.
2018. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5ös ne okoskodj úgy, hogy nem vagy a másik cipőjében... Erre szokták mondani, hogy más farkával könnyű a csalánt verni...


Kedves kérdező!! Én a helyedben megpróbálnék a kis pénzemből vésztartalékot képezni (ergo a fizetésemből minden hónap mondjuk olyan 10-20ezret félrerakni), egészen addig, amíg annyi összegyűlne, ami legalább 3 hónapig kitart. Utána kilépnék, rendbeszedném magam, és egy rövid képzést gyorsan elvégeznék,amivel hív körülmények között dolgozhatok.

2018. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van vagyonőri papírom,de azt a pénz miatt otthagytam,mert keveset fizetett mindenhol.Itt javarészt hétvégén is dolgozok,kell a túlóra ha többet szeretnék keresni.Tudom mivel szeretnék foglalkozni,csak pénz kell hozzá,megfogadom a tanácsot,megpróbálok minél többet félrerakni.Egyébként érdekes,amint látom ott csak engem foglalkoztatnak ilyen dolgok,az emberek javarészt úgy jönnek be dolgozni,hogy jó ez a munkahely ahogy van,ledolgozza a 8 órát,és nem gondolkoznak váltáson.Pedig sok egészségügyi hátulütője van a 3 műszaknak,bent látásromlás,stb.
2018. júl. 8. 10:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon tanulás, jobb munka, rövid távon meg hobbi
2018. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!