Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem jövök ki a kollégámmal. (? )

Nem jövök ki a kollégámmal. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy kolléga akivel együtt dolgozom. Sajnos nem a legkedvesebb... Bármit csinálok soha, semmi nem tetszik neki, és mindenbe beleköt. A 4 hónap alatt mióta itt dolgozom egyszer sem hallottam tőle az "ügyes vagy" , "ez így jó lesz" kifejezéseket. Utána érdeklődtem a többi kolléga teljes mértékben meg van elégedve a munkámmal. Sajnos ez a dolog már odáig fajult, hogy gyomorideggel megyek dolgozni, és egész nap feszült vagyok. Tudnátok esetleg segíteni, vagy tanácsot adni, hogy hogyan tudnám kezelni ezeket a dolgokat? A válaszokat előre is köszönöm.

23/F szakács



2018. júl. 12. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Munka után megkérdezném, hogy volna-e kedve meginni valamit?

Vagy nézném a lehetőséget, hogy mikor tudok neki segíteni, amivel legalább annyira lekötelezhetem, hogy normálisabb legyen a munkahelyi légkör.

2018. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok Gordon Ramsay-t nézett, az lehet a baj. Van aki nem tud máshogyan irányítani, együtt dolgozni. Nekem is volt ilyen munkatársam, minden rossz volt neki úgy ahogy én csináltam, aztán az utánam következő embernek meg velem példálózott, hogy bezzeg én már rég tudtam meg sokkal gyorsabban megtanultam mindent. :D Megnyugtattam, hogy nem így volt. Nem értettem én sem a dolgot, szerintem idővel változik majd, vagy amikor úgy érzed ok nélkül megbánt, szólj neki, hogy nincs oka így viselkednie veled.
2018. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen kollegám. Én egyszerűen megmondtam neki, hogy az állandó kommentjei nagyon nem segítenek nekem és ha gondja van, akkor menjünk üljünk le hárman én, ő és a főnök és beszéljük meg a dolgot.
2018. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!