Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindig csak a munka lenne?

Mindig csak a munka lenne?

Figyelt kérdés

pár hónapja összeismerkedtem egy férfivel ő 28 éves én 26 N


a beszélgetésünk általában kérdezz felelek szinten megy vagy valami téma alapján

de ha én kérdezem tőle hogy,mi van vele mostanában mindig csak a munkáról mesél hogy mettől meddig van és ennyi itt ki is merült nála a dolog

érdekel hogy mit szokott csinálni hétvégén ha nincs munka kicsi beszéljen másról is de válasza akkor is az hogy dolgozik hazaér pihen


munkán kívűl hogyan érjem el hogy másról is beszéljen

hobbit érdeklődést kilőttem már arról már beszélt mivel lehetne még mert érdekelne a munkán kívüli élete


feltudnátok sorolni értelmes beszélgetős témákat ? normális válaszok érdekelnek


köszönöm



2018. júl. 18. 01:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

# 8/10 na azt szeretném kérdezni tőled, hogy írásban beszélgettek, vagy személyesen is így áll a helyzet?


nem így áll a helyzet

személyesen teljesen más ott gördülékenyebben megy mint face írogatással


# 9/10 de miért csak "beszélgettek". Miért nem találkoztok, miért nem szerveztek le közös programokat?


szoktunk találkozni olyan havonta 2-3x , pár órákat

olyankor bemegyünk a városba közösen intézzük el a dolgokat közben beszélgetünk fagyizunk stb de ezek az alkalmak ritkák


közös programot próbáltam már de eddig ne, jött össze

pár hónapja ismerem csak május végén ismertem meg

2018. júl. 18. 08:29
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

"beteg, biorobot ember él, akiknek az egész élete kizárólag a munkáról szól"


Mondjuk azok a biorobotok sem jobbak, akik szerint a munka csak kötelezően utálható dolog lehet.


Én például építési projekteken dolgozom, kapcsolatban vagyok alvállalkozókkal, megrendelőkkel, beszállítókkal, kint vagyok helyszínen, ha kell beszélgetek milliárdos megrendelőkkel vagy éppen egy sima segédmunkással.Naponta látok újabbnál újabb technológiákat, érdekességeket vagy éppen akkora hülyeségeket hogy a hajam égnek áll. Ilyen formában végtelen sztorit lehet mesélni, szinte nincs unalmas nap.


Persze ehhez kell a másik fél is, akit szintén érdekel a téma.


Ilyenek például a vasúti dolgozó párok. Alapból azt vettem észre, hogy a vasúti dolgozók szeretik a vasutat, mindent ami hozzá kapcsolódik. És ha két ilyen ember egymásra talál, akkor örök téma tud lenni a vasút. Láttam már ilyen párokat, egész napot képesek egy kiállított gőzmozdony mellett eltölteni és arról nosztalgiázni, hogyan vonatoztak nosztalgia vonattal ide-oda. Persze ehhez kell az összhang. Ha valakinek a strandolás, wellness, pláza jelenti a világot, akkor nem fog velem repülőket nézegetni Ferihegyen vagy túrázni jönni sárban-esőben.


Persze nem mindegy, hogy tényleg szereted a munkád, ami egyben érdeklődési köröd, hobbid is, vagy úgy vagy vele, hogy 8-10 óra eltelik az életedből egy gyárban.

2018. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

"szoktunk találkozni olyan havonta 2-3x , pár órákat"


Itt nem a munkával van baj, hanem szimplán nem akar tőled az ember semmit. Ha akarna bármit, akkor simán össze lehetne futni gyakrabban akár 1 ebédre, akár egy vacsorára, közös estére, valamire.

2018. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%

Május óta egy 28 éves, egészséges lelkű és testű manus, már régen tovább lépett volna a fagyizáson.

Tehát vagy nem egészséges a korának megfelelően a lelke, tutyimutyi, valamint a teste, igen itt erekciós gond is lehet,

vagy csak nem tetszel neki eléggé.

2018. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

az hogy tetszem neki már a tudtomra adta

valamint a testi erekcióval sincs gond

nem tudom


én csak pár beszélgetési tippet szerettem volna megtudni

2018. júl. 18. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!