Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok munkahelyen fogatmosni?

Szoktatok munkahelyen fogatmosni?

Figyelt kérdés

Minden nap? Egyszer?


Hogy viszitek ki a fogkefét, fogkrémet hogy ne vegyék észre mások?

Hagyományos nagy fogkefétek van, vagy másfajta?


2018. júl. 18. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mérgező anyagokkal dolgozok, amik a fogaknak is ártalmasak, ezért igen. Nem szeretném, ha 40 éves koromra protkót kéne hordanom. Nekünk jár is fogkefe, bár az olyan vacak, hogy nem azt használom, hanem viszek be sajátot, fogkrémet dettó. Miért ne vehetnék észre mások? Nem ez gáz, hanem a rohadt fogak.
2018. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Metionin ***** válasza:
Nem mert nem eszek bent, haza tudok ugrani ebédelni. Mosok indulás előtt, ebéd után mielőtt visszamegyek és este. A diákmelós helyeimen örültem ha enni volt időm, oda szájvizet vittem hogy valami mégis legyen. Ha ennék a munkahelyen, tartanék bent fogkefét és fogkrémet és simán megfognám és vinném ki a mosdóba. Miért lenne gáz ha valaki meglátja?
2018. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Új munkahelyen 1-1 embernél egyszer egyszer kiszúrtam hogy fogat mos. Emiatt kezdett foglalkoztatni a téma, hogy lehet én csinálok valamit rosszul és lehet hogy időnként büdi a szám? Mert az kellemetlen lehet nekik.


Nagy csomag rágóm van

2018. júl. 18. 21:09
 14/19 A kérdező kommentje:
Általában naponta többször rágózom, de ugye két kávé is lecsúszik, az meg szokott szájszagot csinálni.
2018. júl. 18. 21:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Első voltam. Én azért mosok, mert ha az étel vagy a kávé íze benne marad a számban, akkor újabb és újabb ételeket kívánok meg és hajlamos vagyok nassolni. Nem mindenki a szájszag miatt mos, sokaknál megszokás főétkezés után.
2018. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ma 20:26-os!


"Mivel mérgező anyagokkal dolgozok, amik a fogaknak is ártalmasak, ezért igen."


Mikkel csináltok ti miket?? És valami egyéb, megfelelőbb védőfelszerelés?

2018. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16!

Maszk van, de mivel én olyan helyen dolgozok, ahol látnak a látogatók, nem szeretem felhúzni. Ha befejeztem a munkát, fogat mosok és kiöblítem a számat.

2018. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17# szerintem nem sokat ér. Főleg ha belélegzitek azt a valamit.
2018. júl. 19. 22:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Valóban semmit nem ér, bőrön keresztül is felszìvódik.
2018. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!