Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti a 4 műszakkal hogy vagytok,...

Ti a 4 műszakkal hogy vagytok, bírjátok?

Figyelt kérdés

#négyműszak
2018. júl. 18. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Utáltam, 2 reggel 2 delutan 2 ejszaka mar az elsőn meghaltam a 2 nap szabadot ataludtam kb mindig
2018. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajat magam osztom be a munkaidomet, van hogy egy nap 2, masik meg 16 orat dolgozom. Lenyegesen megterhelobb es rendszertelenebb mint a 4 muszak, de kibirhato.
2018. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én sehogy sem bírom,szerintem nemsokára kirúgnak :) Igaz én úgy dolgozok hogy 6-ot,aztán kettőt nem.4 műszakról még nem is hallottam.
2018. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár én 3 műszakozom heti váltásban, de nekem ez is borzasztó...
2018. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem kegyetlenül sokat kellene fizetni, hogy 4 műszakban toljam. Az egészségem fontosabb, a rendszertelen alvás hosszú távon tönkre teszi az embert.
2018. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem próbáltam. Épp elég volt, amit hallottam róla. Nekem állandóságra van szükségem, ez az össze-visszaság jobban kikészítene, mint az folytonos éjszakázás (azt se fogok soha többet, abból van tapasztalatom). Előbb halok éhen, minthogy ilyenre rávegyenek.
2018. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3+1-gyel csináltam, bírtam is. Most épp 6+2-ben űzöm, ezzel is elvagyok. Az év végétől állunk át 12 órás folyamatosra, marad a 4 műszak, de 4+4-es leosztásban. Most épp új munkahelyet keresek, mert napi 8 óránál többet nem tudok kötelező jelleggel dolgozni.
2018. júl. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!