Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi kivétel?

M - 62 kérdése:

Munkahelyi kivétel?

Figyelt kérdés
Érdekelne , hogy miért van az a munkahelyemen , hogy egyesek ha nem tetszik nekik a kiosztott munka , akkor egyszerűen megmondják a főnöknek , hogy ezt ők nem csinálják és ilyenkor a főnök általában mindig engem keres meg és azt mondja , hogy nekem kell elvégezni a feladatot és többször előfordult már ilyen ! Hogy van ez ?
2018. júl. 21. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináld te is ezt.
2018. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Napi munkaügyis kamu.
2018. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hagyod magad, akkor persze, hogy ezt fogja csinálni. Szót kell emelni a saját érdekeidért.
2018. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy en joban vagyok a fonokkel, masok meg nem.
2018. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók , köszönöm , hogy megírtátok a véleményeiteket ! Sajnos már az óvodában is tapasztaltam , hogy voltak kedvencek és kevésbé kedvelt gyermekek ! Úgy látszik az életünket végig kísérik ezek a megkülönböztetések !!!
2018. júl. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!