Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetek milliomos? 16/F

Hogyan lehetek milliomos? 16/F

Figyelt kérdés

A családomban nagy téma a pénz..Elhatároztam hogy milliomos szeretnék lenni..Tudom hogy ehhez nagyon nagy kitartás kell, és hinni az egészben..Hogyan vállik valaki milliomossá? Én szerintem csak jókor van jó helyen.(kapcsolatok stb.)

Ezen kívül ha jól tudom sokan: Lekötik, befektetik a pénzüket, ingatlanokkal üzletelnek, tőzsdéznek, és ilyenek..

Nagy álmom hogy később Budapesten nyissak egy Nightclubbot, majd terjeszkedjek.De addig is, szüleimmel nyitatok 1 bankszámlát, és még van 3évem a gimiből, és félrefogom tenni ott a pénzem, és mire betöltöm a 18-at 1,5milliót szeretnék összeszedni diákmunkával, illetve úgy tanulni hogy felvegyenek majd államilag finanszírozottan egyetemre..Szerintetek melyik a legegyszerűbb mód arra hogy valaki milliomos legyen?


2018. júl. 22. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legyél vállalkozó vagy politikus.
2018. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A jókor van jó helyen önmagában nem elég. A szerencséhez két dolog kell. Egyfelől lehetőség, amit a külvilág teremt meg, másfelől neked is készen kell állnod egy lehetőség megragadására. Az meg csak rajtad múlik.

Mondok valamit. Ha belefutsz egy emberbe aki mondjuk ad neked rengeteg pénzt ha holnapra megjavítod az autóját mert sürgősen kell neki az a külvilág adta lehetőség. De semmire se mész vele ha nem értesz hozzá. Ez mindennel így van.


Igazából jelenleg nem tudsz mást csinálni mint amit leírtál. Jól tanulni és mellette dolgozni. Folyamatosan figyelni és keresni a lehetőségeket a befektetésekre. De sajnos nem olyan egyszerű mint mondani. Ha az lenne már mindenki gazdag lenne.

Ennél konkrétabb tippeket mi se tudunk adni. Max annyit hogy iskola mellett otthon olyat tanulj amire van igény. Most munkaerőhiány van rengeteg szakmában. Ha találsz módot hogy megtanuld a szakma dolgait (olyan diákmunkával például) akkor később ez extra bevételi forrást is jelenthet.


Emellett nézz tippeket a neten passzív bevétel kialakítására. Annál nincs is szebb mikor csak jön a pénz, ha teszel érte, ha nem.

2018. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Add fel még most, megmenekülsz a csalódástól!
2018. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Én is így álltam a világhoz ennyi idősen. Aztán pofára ejtett a valóság.
2018. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyan szakmak ahol lehet milliot is keresni, a kulcs a szorgalom es a tanulas, amit ajanlok nagyon erossen, az a eretsegig megszerzett felso foku angol nyelvvizsga, es valassz olyan egyetemi szakot ahol kesobb olyan diplomat kapsz amivel milliokat kereshetsz, mernoki palyak azon belul informatika, jogasz, orvos azon belul plasztikai sebesz, de rengeteg mas allas is van, illetve ha nem vagy egy tul nagy zseni akkor hiany szakmaval es vallalkozasi kedvel is lehet milliomosnak lenni de ide mar nagyobb ratermettseg is kell, a lenyeg hogy mindig munkalkodj rajta es ne engedd h a kornyezeted lehuzzon.


(Meg annyit hozza tennek h az egeszseges es boldog elet titka nem a penzben rejlik)

2018. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon nehéz, és nagyon kevés embernek sikerül, főleg itt magyarországon..De addig is azt csinálom, hogy amíg tanulok mellette diákmunkát csinálok, most már úgy is csinálhatok, és megpróbálok minnél több pénzt félretenni, és abból nem költeni, illetve úgy tanúlni, hogy államilag finanszírozott legyen, és ne kelljen fizetnem a tandíjra sem..Vidéken élek, ebben a megyében borzalmas fizetések vannak, szóval később fel is szeretnék költözni Budapestre..Olvasgattam pár helyen, és a legeleje a legnehezebb, kitörni a szegénységből, elköltözni, stb..
2018. júl. 22. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:

"Jó reggelt kívánok! Ébredni kéne már! O-o-o-ó-ó-ooo-ó"

Republic együttes

2018. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, először is, tisztázzuk, mit nevezünk gazdagságnak?


Magyarországon könnyű "kiskakasnak lenni a szemétdombon", egy szép nagy, fedett medencés ház agglomerációban, egy balatoni nyaraló és egy S osztály szalonból kihozva már annak számít?

Igen, 10/9 ember szemében annak, pedig ezek összesen nem érnek annyit, mint egy szaros lakás Bécsben, közepes helyen.

Ezt még alkalmazottként is össze lehet hozni gyakorlatilag, felső vezetői szintet elérve.


Sok itt a kételkedő, felmentést keresnek a sikertelenségükre, már húznának le téged is... Az első éttermem szaros 1,5 millió forintból nyitottam meg, berendezéssel, mindennel vettem ki bérbe, jókor csaptam le az ajánlatra, mert figyelmes voltam.

Egy évet kamionoztam, majdnem 10 millió forintot félretettem a 13 hónap alatt, pedig egy szaros senki voltam, egy utolsó sofőr, ami igazából 4 hónap múlva bárkiből lehet, ha beiratkozik egy autós iskolába.

Ebből tudtunk a párommal újabb dolgokba kezdeni.


Persze, ahogy vagyonosodsz, úgy jössz rá, hogy valójában mennyire szegény is vagy.

Magyarországon is van sokszáz olyan család, ahol nem egy Ferrari vagy egy luxusnyaraló a vagyon, hanem milliárdokról döntenek.

2018. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagy álmom hogy később Budapesten nyissak egy Nightclubbot, majd terjeszkedjek


Maffia (jó más szó illene rá) kicsinál.

2018. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerezz egy olyan megélhetési forrást, ami mellett akár otthon az agyad kipihent és nyugodt állapotban képes kitalálni jó ötleteket a további jóléthez. Ez a siker titka.

Például egyik volt osztálytársam az egy ablakos szegényes házában a szülei nyugdíjából élt. Mondjuk ki amit mások mondtak róla: Naplopó volt. Csak azt nem tudták mások hogy addig az agya alkot, teremt. Ezt onnan tudom mert én is szoktam "teremteni" és sokat beszélgettünk. Létre hozott egy favágó céget alkalmazottakkal. Terepjárója van és időben is milliomos. A környék és a saját alkalmazottai is úgy beszélnek róla mint valami istenről, mert más munkahelyen csak munka volt pénz az nem.

A 6 elemis Stadler József hogy lett sikeres? Szerzett 27 diplomát hogy az agya napi 72 órában máson járjon és ne nyugisan a saját életén? Nem. Hanem irritálóan nyugis juhász volt a szabad természetben ahol még csak meg sem zavarhatta más futóbolond a szinte meditív agyalás közben. Bocs de a futóbolond kifejezés a legjobb, mindannyian voltunk vagy vagyunk azok. Mert nem hagyjuk az agyunkat hogy tehesse a dolgát.

Nekem van diplomám is, de a legnagyobb eredményeket mindig olyan életmódban értem el ami mellett az agyam teljes nyugalommal magától tehette a dolgát. Például imádtam parasztnak lenni, méhek vagy tojótyúkok mellett. És így 20 éves koromra (lehet hogy 21) már városi garzont vehettem. Arra persze nem számítottam hogy benne laknom nem szabadott volna mert a városi élet nem arról szól mint az alföldi nyugis juhászoké, hanem idegbajos rohanásról. Meg is lett az eredménye mert városon diplomával és pl. 10 év alatt sem tudtam akkora eredményeket elérni mint "buta" parasztként 1 év alatt. Mert az agyam máson járt és nem volt ideje arra ami a rendeltetése. Úgy kellett nekem, mert majd máskor majd nem a sztahanov életmódban keresem a jólétet hanem ott ahol az lenni szokott korábban is és ahol más nyugis ember is meg szokta találni.

Van egy tanyasi ismerősöm, akivel ha reggel elkezdünk beszélgetni a falu közepén, akkor sötétedéskor is ott állunk. Ennyire ráérünk. Nagyon sok birkája van, amit alkalmazottakkal lát el. Nem azért csinálja hogy legyen munkája, hanem pénze legyen. Munkát más is keres, ő ad is nekik. Ezt is így agyalta ki, ilyen nyugis életmódban. Volt autószerelő is. Csak azzal az volt a baja hogy munka közben nem tudott agyalni, ráadásul másnak dolgozott, meg még a fizetése is alacsony volt. Mi volt abban a jó? Én is voltam szerelő, bár csak mezőgazdasági gépeké.

2018. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!