Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltok, ha nincs munka?

Ti mit csináltok, ha nincs munka?

Figyelt kérdés

Konkrétan abból állnak a napjaim, hogy bent ülök a gép előtt közel 9 órát, időnként beesik valami munka, amit max 20 perc megcsinálni. A böngészőben minden le van tiltva, úgyhogy a facebookozás meg ilyenek max a telefonomon játszik, de spórolni kell a nettel.

Van valami ötletetek, hogy mivel lehetne elütni az időt, ami nem túl feltűnő?



2018. júl. 23. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a csónakban evezek. Hoztam be pendrájvon pdf formában könyvet és olvasok. Repül vele az idő. Sőt, mi több. Az elmúlt 2 évben hoztam így be tankönyvet és jegyzetet is és szereztem egy szakmát. Anélkül, hogy plusz órák mentek volna el rá. Azért jó a pdf-ben olvasgatás mert alt+tab kombinációval egy tized másodperc alatt vissza tudsz váltani a munka felületre és senki nem lát semmit. Ha mégis rápillantana valaki akkor is azt látják, hogy egy dokumentum van megnyitva. Ami akár munka is lehet. Ugyebár... Megértelek. Pocsék 8-9 órán át unatkozni.
2018. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Origamizz, beszelgess a kollegaiddal ha vannak, keress normalis munkat...
2018. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg az elmaradt adminisztrációt,lefűzendő stb. levelezésed, gépedet tedd rendbe, pénzügyi vonalat tedd rendbe, egyeztess a könyveléssel, és készülj fel a következő negyedévre. Ha mindezekkel kész vagy, akkor próbálj tájékozódni az adott munkakörödnek megfelelő bővítésről. Ha így teszel nagyon hamar elmegy az a 9 óra és még hasznosan is töltötted.
2018. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nos, sajnos nem ennyire egyszerű a dolog. Például engem úgy megfizettek, hogy egyszerűen nem kerestem volna csak azért másik munkát mert a jelenlegin nem történik szinte semmi. Most váltok történetesen, de azért mert az új szakmámmal szeretnék elhelyezkedni és kell a tapasztalat. De amiatt felmondani mert unalmas a munkanap szerintem luxus. Talán, ha tényleg még rossz pénzt is adnak. Az a baj az origami-val, meg a beszélgetéssel, hogy az kívülről jól látható tevékenység. Még, ha nincs is mit csinálni, az ember akkor sem akarja a rendbontó látszatát kelteni és úgy festeni mint akit nem érdekel az egész. Mit szólna hozzá a vezetőség? Mit szólnának a kollégák? Pláne, ha nekik amúgy volna dolguk.
2018. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Felmondhatnék, igen, diákként megvan az a szabadságom, hogy gondoljak egyet, és másnap már be se jöjjek, de nem fogom ezt tenni. Ahhoz túl jól fizet, és túl jó helyen van.

A pendrive-os ötlet bennem is felmerült, ennyi szabadidővel simán olvashatnék valami jót, vagy a szakdogával foglalkozhatnék.

2018. júl. 23. 11:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Keresek!

Ha nincs, akkor csinálok! :)

A tanulás is meló, míg elkezded. :D

Aztán amikor megszereted, már nem is fáradtságos, és legalább fejleszt is.

Nyelvtanulás, szakmai elmélyülés, stb...

2018. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lenne ilyen munkahelyem... én is olvasnék,viszont van nagyon sok játék is,amit letöltesz,nem kell hozzá net.Nekem ebből egy kedvencem van,a Tribez nevezetű játék,nagyon sok feladat,új területek megszerzése,ezer dolog,meg eventek,nagyon tetszik a grafika,minden nagyon kidolgozott,szeretem a figurákat is.Ezt játszom 3 éve.Persze ki milyen stílust szeret :) Plusz ha ennyi időm van,megtanulnék egy idegen nyelvet .
2018. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezert valtottam nagyobb netcsomagra.

Tv nezes, kajaszunet nyujtasa, vagy a raktarok kornyeken bokraszunk.

2018. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én könyvet szoktam olvasni vagy nyelvet tanulni
2018. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ebook olvasás, akár pdfben a kijelzőn
2018. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!