Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon szeretnék börtönbe...

Nagyon szeretnék börtönbe menni dolgozni, de papíron epilepsziás vagyok. Viszont, több, mint 20 éve nem volt rosszullétem, gyógyszert szedek rá. Átmegyek így az orvosin?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Orvosfuggo

Elore nem lehet megmondani, mert egyini elbiralas van

2016. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Függ a beosztástól esetleg? Nevelőtiszt szeretnék lenni.
2016. szept. 24. 23:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a papírodon rajta lesz, akkor esélytelen.

Gondold végig: hipis van, és rádtör a grand mal. Ott rángatózol egy zárkában a padlón. Szerinted nem fogják kihasználni az elítéltek, hogy magatehetetlen vagy?

2016. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez teljesen jogos - megérteném, ha rendszeres rosszullétei vannak valakinek, de nekem 27 éve volt utoljára (gyerekkori epilepszia). Ilyen alapon bárkinek lehet rohama, mert azt, hogy mi van az agyában, senkinek nem tudják. :O
2016. szept. 25. 11:04
 5/11 A kérdező kommentje:
"Ha a papírodon rajta lesz..." - van valami lehetőség, hogy ne legyen rajta? :O Orvos, neurológus??
2016. szept. 25. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Akkor gondolom kinotted. Gyogyszerrel 3 ev, nelkule 5 ev tunetmentesseg utan gyogyultnak szamitasz.
2016. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azóta is gyógyszert szedek, doki már említette, hogy hagyjuk el, de soha nem mertem bevállalni. Tény, hogy a doki sem a legjobb, az előző leletet szokta másolni néhány aktuális adattal (labor). :O
2016. szept. 25. 11:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Adminisztrációs munkakörbe is van orvosi?
2016. szept. 25. 12:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kezelőorvosod ír egy szakorvosi javaslatot, miszerint az ő megítélése alapján alkalmas vagy a feladatra, és azt az alkalmasságit végző orvos is elfogadja, akkor igen. Én pl. így dolgozhatok a jelenlegi munkahelyemen. (Kisgyerekekkel foglalkozom.)
2016. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vélem, ilyen munkakörben figyelembe veszik nem csak azt, hogy jelenleg tünetmentes vagy, hanem azt is, hogy visszatérhetnek a rosszulléteid. Ráadásul, ha végül nem aktatologató lennél a börtönben, hanem valami húzósabb munkakörben melóznál , akkor (feltételezem), kéne fegyverviselési is. Szerintem kizárt, hogy fegyverviselési engedélyhez juss, ha sok-sok éve tünetmentes vagy, akkor sem.

Jó lenne, ha idetévedne a fórumra egy rendőr, katona, vagy hasonló, attól talán érdemi infóhoz , illetve induláshoz útmutatót.


Egyet ne tegyél: tévedésből se merd letagadni azt , ami a papíron van , mert ha rosszul alakulnak a dolgok , tudtommal még te magad is büntethető leszel.

Semmi egyéb , kevésbé rizikós meló nem vonz?

Vigyázz magadra. Tünetmentes szép életet, sok sikert kíván : egy gyakorló epilepsziás

2016. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!