Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ebben az esetben hogyan...

Ebben az esetben hogyan alakul kollégák között a tegeződés/magázódás?

Figyelt kérdés
2015 óta egy gyárban dolgozom gyakornokként, viszont nem állandó jelleggel, csak egész nyáron júniustól-augusztusig, és télen decemberben és januárban. Tehát nem vagyok itt annyira sokat. Amikor jelentkeztem ide, akkor természetesen magázódtam mindenkivel, mivel ez tartozik az illemhez. Viszont mikor felvettek ide, ez a magázódás egy-két embernél teljesen megmaradt. Ilyen például az a nő, aki felvételinél beszélgetett velem, és még pár ember a gyárban, akik úgy gondoltam megérdemlik a tiszteletet, mert 20 vagy akár 30 évvel is idősebbek nálam és rangosabb pozícióban vannak. (Területvezető, igazgató, stb.) Viszont így bő 3 év után már kezdem kicsit rosszul érezni magam, amikor magázódok ezekkel a személyekkel, mikor közben úgy veszem észre, hogy az egész gyáron belül tegeződés van jelen. És azt még megemlítem, hogy a fent jelzett személyeknél nincsen kölcsönös magázódás, csak én magázódom, ők letegeznek simán. Ebben az esetben mi a teendő? Nem az idősebbnek/magasabb pozícióban lévőnek kellene felajánlania, hogy tegeződjünk? Előre is köszi a válaszokat! 24/F

2018. júl. 25. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De, elvileg nekik kellene felajánlani. Szóval ha eddig magáztad őket, akkor maradjon is így, mert fura lenne egyik napról a másikra tegezned őket. Talán megkérdezheted tőlük hogy tegezhetnéd e őket, bár nem tudom milyen a viszony, vagy hogy ők milyen emberek, de gondolom ha normálisak akkor mondanák hogy persze nyugodtan :)
2018. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha tegez, te is tegezd!
2018. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérded meg veled egykorú, de velük tegeződő kollégától, hogy náluk ez hogyan alakult. Amúgy változott már valami azóta?
2018. dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!