Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba lehet hazudni?

Önéletrajzba lehet hazudni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hiszen senki nem tart fejedhez pisztolyt, amikor készíted, csak épp marhára nem érdemes.
2018. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet? Kell is! :D


Van amikor nem árt pár dolgon szépíteni.

2018. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Akinek kellesz mint munkaerő kellesz, akinek nem annak nem. Ezzel sosem szabad foglalkozni. Te leírod a tényeket, aztán ha tudnak belőle 'olvasni' tudnak, ha meg nem akkor magukra vessenek mikor rájönnek, hogy ki is vagy..A te nyereséged, az ő veszteségük.
2018. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mit értesz hazugság alatt.


Én nem hangsúlyozom ki, hogy nem fejeztem be az egyetemet, vagy éveket csúsztam. Viszont kihangsúlyozom az egyes projektekben betöltött szerepemet a korábbi munkáimban.


Persze teljesen kamu dolgot, el nem végzett feladatot, kamu munkahelyet nem írok bele mert az előbb utóbb kibukna és annyit nem ér az egész.

2018. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

"Én nem hangsúlyozom ki, hogy nem fejeztem be az egyetemet,"



Ezzel is csúnyán be lehet égni. Nálunk volt akinek akkor derült ki, hogy nem fejezte be, amikor felvétel után kérték tőle a diploma másolatot, ő meg nem tudott ilyet adni, mert nem volt. Égett mint a rongy, és ki is rúgták emiatt.

2018. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem kéne! egyáltalán minek? később neked lesz kellemetlen!
2018. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Egészen addig, amég nem bizonyítható az ellenkezője, nem hazugság. :)
2018. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van olyan munkakör, ahol ha utólag derül ki, hogy hazudtál, akár büntetést is kaphatsz.
2018. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha kiderul lehet nem lesz jó...de azzal nem hazudsz,ha negatív történeteket nem irsz bele,elvegre fenyezned kell magad...

Leirom hogy van érettségim,de azt,hogy tegnap bírságoltak meg,mer kozteruleten hugyoztam,azt mar nem. Nem hazudsz,ha nem valaszolsz arra,amit nem kerdeztek meg.

2018. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kötelező, sőt a felvételi beszélgetés meg arról szól ki tud jobban vetíteni :D

Üres időszakokat a cv-n ki kell tölteni kamuval. Vagy simán be kell írni olyan cégeket amik már megszűntek ,külföldön vannak ,lényeg nem lehet lecsekkolni őket.


Legjobb, ha havernak van cége és lefedez,engem pl úgy vettek fel több helyre is,hogy megfelelő munkakört hazudtam ,amit haver a kétbites hr-es pitsa hívására készségesen le is simított,és leírt engem mint tökéletes munkaerő. Becumizták gyönyörűen.


Ha meg már bekerülsz ,elalibizel vígan, a legtöbb hely erről szól .Nagyot nézel ,majd mikor kiderül ha már melózol az adott cégnél,hogy te vagy a legrátermetebb ,mert a többiek még nagyobb falsoskodó népség :D

2018. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!