Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lett ilyen velem a...

Miért lett ilyen velem a kolléganőm? Ezek alapján megsértődhetett rám?

Figyelt kérdés
Az egyik kolléganőmmel elég sokat szoktunk beszélgetni általános dolgokról. Múlt hét pénteken viszont váratlanul feltett egy magánéleti kérdést amire én nem akartam válaszolni. Ezért csak azt feleltem, hogy, "Ez egy hosszú történet". Mire ő "Nem baj, meghallgatom", erre én "Talán, majd egyszer." Végül annyit válaszolt, hogy "Értem." és ment is tovább a dolgára. Utána aznap már nem találkoztunk. Hétfő óta pedig szinte hozzám se szól, köszönni is csak röviden köszön. A folyosón simán elmegy mellettem, épphogy rám néz. Kérdeztem hogy miért kerül. Azt felelte semmi, csak sok a dolga, hagyjam békén. Szóval fogalmam sincs mi baja lehet.
2018. júl. 26. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutakodni akart nálad, de okos voltál és nem jött neki össze.Pattintsd az ilyet, és légy óvatos vele.
2018. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Úgy érezte talán hogy lepattintottad,nem voltál vele kedves .
2018. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megsértődött. Tolakodó volt, nem tudja, hol a határ. Jól csináltad. Az is természetes, hogy emiatt rosszul érzed magad, de hidd el, pár nap és elmúlik, és valószínűleg ő is túlteszi magát rajta.
2018. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek szoktak 'faliújságost'játszani. Nem vesztettél semmit. Sőt!
2018. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vond le a tanulságot: kutakodni akart a magánéletedben, te nagyon korrekten jelezted, hol a határ, és ő van megsértődve. Ezzel az emberrel vigyáznod kell. Ha pusztán barátiak a szándékai, nem sértődne meg. Kukacoskodó, kétszínű ember lehet, ne árulj neki el soha semmit.
2018. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az az áskálódós, vagy pletykás fajta. Nem szokott senkit sem kibeszélni a háta mögött. Lehet most kicsit kutatott volna a magánéletemben. De nem hinném, hogy bármilyen hátsó szándék vezérelte volna. Ezért is furcsa tőle ez a kérdés és a hárításra való a reakciója.
2018. júl. 26. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Gondolom, ez az első munkahelyed, de legalábbis fiatal kezdő vagy még. Majd az évek során levetkeződ ezt a fajta naivitást. :)
2018. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
# 7 nem éppen. Ez a harmadik munkahelyem és nemsokára nyolc éve annak, hogy itt dolgozom.
2018. júl. 26. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
És a kolléganő mióta van itt? Ha régebbi az ismeretség, akkor sértő lehet neki az, hogy azt gondolta, vagytok olyan jóban, hogy megbeszéltek ilyen magánjellegű dolgot, de kiderült, hogy nem, mert hárítasz. Semmi baj, jogod van, csak esetleg ez esett neki rosszul. Ő nyílt már meg hasonló dologban neked?
2018. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 ő nagyjából két-három évvel előbb kezdett ott dolgozni, mint én és cirka öt éve vagyunk jóban. Eddig nem volt szó egyikünk részéről sem magánéleti dolgokról. Valószínűleg tényleg rosszul eshetett neki, hogy nem válaszoltam a kérdésére.
2018. júl. 27. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!