Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni azzal a...

Mit lehet tenni azzal a kollégával, aki azért szólogat be, hogy direkt bántson?

Figyelt kérdés

Ketten ülünk egy szobában.

Fájó, éles beszólásai vannak, az is baj, amit mond és az se szép, ahogyan mondja. - Ezt mások is így látják visszajelzések alapján.


Én iszonyú érzékeny vagyok és gyenge, velem szemben megengedi ezt.



Mit csináljak?


2018. júl. 26. 13:32
1 2
 1/18 Whitewolf19 ***** válasza:
47%
Szólj neki.. hogy fejezze be. Azt nem tudom, nő vagy-e vagy férfi.
2018. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyik füleden be, a másikon ki:) Dolgozz, koncentrálj és a meló végén húss repülj haza:)
2018. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Férfi, én nő.


2. Ez annyira megoldás lenne, hogy 4 nap múlva abba is hagyná - nem mindenkinek meri ezeket. 😊

Csakhogy érzékeny vagyok, ezt használja ki.


Hányszor mondtam neki, hogy hagyja abba...

2018. júl. 26. 13:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van.

1. Letojod, ő meg megunja, mert nem ér vele semmit.

2. Panaszt teszel a felettesednél, és reméled, hogy korrekt módon fog eljárni.

2018. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Whitewolf19 ***** válasza:
8%

Nőként nincs férjed.. aki jobb szóra bírhatnál? Nem első lépés az erő alkalmazása... de azt gondolom, akin a szép szó nem segít...

Vagy tényleg tegyél panaszt a felettesnek.

2018. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Vedd fel miket mond mindenképpen, ha annyira gázak. Mert vágod, hogy tagadni fogja.
2018. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát nagyon érzékeny vagyok, de volt már párszor, hogy a többiek is csak néztek, később akár mondták is, hogy ez kemény volt a sráctól, de volt, hogy ott helyben rászóltak.



Ja, semmi intim, hanem jellememre, munkamorálomra, arra, amiket mondok.



Ídtam, hogy ketten ülünk egy szobában, de régebben többen ültünk együtt, akkor voltak fültanúk, vagy ebédnél; nyitott ajtón át.


Egy alkalommal lehazugozott, többek füle hallatára....

2018. júl. 26. 14:19
 8/18 A kérdező kommentje:

Direkt talán nem tagadná...

Inkább az lenne a baj, hogy szimplán kötné az ebet a karóhoz.

Mindig neki kell igaza legyen, főnökkel szemben is!!! Csak a csoportvezetőnek nem mindig meri mondani, olyankor én hallgatom végig a rizsát, amikor a csv kiment.

2018. júl. 26. 14:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Feletteseidnél jelentsd a dolgot. Előtte jó ha mobilra felveszed a szövegeit mert biztos tagadni fog. Sajnos ha nagy spanok a főnökkel ,akkor nem ér az egész semmit,ilyenkor jobb ha kilépsz és keresel más helyet.
2018. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség lenne jelentgetni a dolgot, egyszerűbb ha csak lesz*rod, levegőnek nézed, játszd meg hogy nem érdekel amiket mond akkor is ha közben belül kínoz. Hidd el, ha látja hogy semmit nem ér el vele abbagyja, legyél te az okosabb. Őt úgy is az fogja a legjobban idegesíteni ha te nem reagálsz semmit a beszólásaira. Tapasztalat.
2018. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!