Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A BorsodChemnél hogy van a...

A BorsodChemnél hogy van a 4műszak? 2nap 12h 2nap szabad?

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
7 nappalos 8 órás műszak /keddtől hétfőig/ után 3 pihenő nap következik, majd 3 délután, 4 éjszaka, ezután újabb 3 nap pihenő. Ezt követően 4 délután és három éjszaka, majd 1 pihenőnap után kezdődik újra a nappalos műszak. Így 1 hónapban 1 szabad hétvégéd van. De! Októbertől bevezetik próbaképpen a 12 órás műszakot, 2 nappalos /6-18-ig/ műszak után 2 éjszakás műszak következik, majd 4 nap szabad. Szerintem ez már kedvezőbb!!
2018. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem! Igen, az is korrekt. Bár ez sem hangzik rossznak. És ott az órabér mennyi? Vagy fix bérezés van?
2018. aug. 1. 05:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fix bérezés van, a kezdő fizetés / mármint nem diplomás, hanem szakmunkás végzettséggel/ 210-240 ezer Ft. Ennyit kapsz kézhez. Plusz van cafeteria / Erzsébet kártya és SZÉP kártya/.

Van fejlődési lehetőség. Ha jól dolgozol, továbbképzésekre küldenek és támogatják, ha esetleg munka mellett levelezői főiskolára szeretnél járni. Igaz, hogy nem anyagilag. Az én munkahelyem pl. kapásból kirúgja azokat az embereket, akik szeretnének továbbtanulni, mondván, hogy vizsgaidőszakokra nem fog szabit biztosítani.

A párom nagyon régóta ott dolgozik, rendszerkezelőként kezdte, most vezető pozícióban dolgozik. Azért azt hozzáteszem anélkül, hogy felfelé nyalizott volna bárkinek.

Szóval szerintem megéri oda jelentkezni. A Bosch robotmunkájához képest tényleg nyugis hely. Sok sikert kívánok!!

2018. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyári leállást, ami kb. 4 hétig tart, viszont végig kell dolgozni napi 12 órában. Egy hét leforgása alatt 1 napot lehet kivenni. A fizu viszont így jóval több.
2018. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fegyveres orsegnel milyen dolgozni? Tud errol irni valaki?
2019. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

köszönöm a leírást én is

nagyon jól hangzik

2020. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!