Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha még arra is lusta vagyok...

Ha még arra is lusta vagyok hogy meg fürödjek akkor hogy fogok én gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Betanitott munkára kell menni. De nagyon lusta vagyok, élni se akarok. Vasárnap fürödtem utoljára. Mi lesz velem a gyárban?? Majd ott visszatér az eletenergiam emberek közt?? Ma egyébként szerintem fürdős napot tartok.

2018. aug. 2. 13:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Jav.: élelmiszeripari

Szóval menj nyugodtan, nem fogsz kitűnni.

Az más tészta, hogy visszatér-e az energiád, mert nagyon nem mindegy, hogy depi miatt nem fürdesz, vagy alapból igénytelen vagy. Amiről írta, az az utóbbi. Elképzelhető, vágj bele!

2018. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Èpítőiparban dolgoztam, munkásszállón èltem, az egèsz szálláson hárman fürödtünk napi szinten, a főnökömet egyszer sem láttam/hallottam fürdeni. Olyan büdös volt, hogy a munkatársam szó szerint elhányta magát a főnök testszagától, amikor megèrezte.

Szóval, ha nem akarod, hogy tőled is hányjanak, akkor ideje összekapno magad. A gyárban meg hajtás van, szóval vagy összeszeded magad, vagy kirúgnak 3-7 nap után.

2018. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
És az ilyen söpredékel fizetem én a segílyt úgy, hogy egyetem mellett dolgozom... ásd el magad te anyaszomorító.
2018. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%
Kedves NBCFH678 nevű felhasználó! Nem tudom, hogy te vagy-e a kérdező, de ha igen, ne aggódj, ha a leendő főnöködnek is olyan levelet írsz, mint nekem ("Mi bajod van te k.tsog b.z.i hulladék??"), akkor nem sokáig kell dolgoznod.
2018. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%

14#

Ne aggódj érte, csak a neten nagy a pofája. A főnöknek

2018. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
*A főnöknek még köszönni sem mer majd, nemhogy leugatni.
2018. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 acelsziv ***** válasza:
93%
14: hehe ez a véglény már nekem is írt ma és hasonló hangnemben sérelmezte amiért kétségbe vontam az épelméjűségét neki meg a prostikhoz rohangáló haverjainak. De ha tényleg ekkora igénytelen görény akkor nagyon sajnálom a prostikat.
2018. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nemtom' hányas válaszoló voltam, most nem látom. Komolyan, ilyenen ti még fennakadtok? Írtam Felnőtt párkapcsolatok kategóriában valakinek valamit, hát ne tudjátok meg, mit kaptam privátban! :) Látatlanban voltam én minden, a dagadt disznótól elkezdve a szemüveges senkiházi kqváig minden, csak tisztességes ember nem. Óó, ezen én már rég túlvagyok. Nem kell vele foglalkozni. Megadtam neki azt az örömet, hogy semmit nem reagáltam rá. Szerintem jobban idegesítette, mintha visszaírok neki.
2018. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező te egy utolsó senkiházi vagy, életképtelen, igénytelen, hugyszagu, nyálas zombi. Egy ilyen beteg alakot mint TE fel se vesznek, hogy verjenek szet
2018. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mindig elcsodalkozom mennyire le tud sullyedni az agyatlan biorobot aljanep :(
2018. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!