Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha még arra is lusta vagyok...

Ha még arra is lusta vagyok hogy meg fürödjek akkor hogy fogok én gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Betanitott munkára kell menni. De nagyon lusta vagyok, élni se akarok. Vasárnap fürödtem utoljára. Mi lesz velem a gyárban?? Majd ott visszatér az eletenergiam emberek közt?? Ma egyébként szerintem fürdős napot tartok.

2018. aug. 2. 13:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A biorobot aljanep nélkül neked semmid nem lenne, se telefon se semmid, te patkány.
2018. aug. 3. 10:27
 22/24 anonim ***** válasza:
92%
:DDDD önérzetes a kis proli
2018. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlen reménytelen a helyzet. Otthon én is mindenhez lusta vagyok, legyen az tisztálkodás vagy házimunka (de azért valahogy ráveszem magam), a munkámban meg tök jól teljesítek. A kollégáim közül senki meg nem mondaná, hogy lusta vagyok.
2018. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos, fürgyé le😃

Talán még helyes csaj is akad a munkások közt..

2018. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!