Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kevesen vagyunk a csapatban...

Ha kevesen vagyunk a csapatban és jóban vagyok a főnökkel, közöljem távozási szándékomat?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk a csoportvezetővel. Kislétszámú, létszámhiányos csoportka. Nem kell fizetetlen túlórán gürcölni, sőt, hajtás se mindig van, de azért sok feladat vár csak ránk.



Tanfolyamot végeztem emellett a munka mellett, hónapok óta próbálok vele elhelyezkedni.

Kevés állásinterjúm volt, egy nap kellett azt mondanom, hogy sürgős dolog miatt kérek szabit, a többi napon volt más dolgom is, ami eleve szabadnapot igényelt.


Érezhető szerintem rajtam, fáradtabb vagyok, nem tudok hirtelen jött túlórát vállalni, egyre inkább belefásulok a munkába, stresszes vagyok. A szabadságaimat nem pihenésre tartogatom (bár ez a tanfolyamok és a magánéletem miatt megszokott nálam, mióta itt dolgozom)


Otthon nyelvet és "B-tervet" tanulok, állást keresek.



Azon gondolkozom, hogy le kellene ülnöm a csoportvezetővel.


Tudom, mindig titokban kell tartani a lelépési szándékot... Tényleg mindig?


2018. aug. 12. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem kapsz ajánlatot legalább máshonnan, nem kell ezt senki orrára kötni. Alapvetően a munka az munka és nem szeretetszolgálat. Akármennyire is jó fej, utána már másképp fognak bent kezelni és te is másképp fogsz az egészhez hozzáállni. Ez egyszerűen törvényszerű, fejben te már nem ott vagy, így voltam én is.

Mivel te már lelépni akarsz, erre nem fog tudni mit mondani, változtatni sem tudnátok semmin ezek szerint, hogy maradj. Nincs miről beszélni innentől.

2018. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hátrányának érzem, hogy nem tudja, hogy így mit mondjak további állásinterjúk esetén.

Előnynek, hogy ki tudja, hogy viszonyulna hozzám illetve végignéznék, milyen nehezen sikerül - mert nehezen sikerül sajnos.



Jaj, fejben már hónapok óta nem itt vagyok!

2018. aug. 12. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztm ne közöld.

Viszont ha van olyan tényező,ami jobbá tenné a munkahelyi életed,azt próbáld meg vele megbeszélni,mielőtt lelépsz.

2018. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!