Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a munka amit soha nem...

Mi az a munka amit soha nem próbálnál ki? Miért?

Figyelt kérdés
Én soha nem lennék hentes
2018. aug. 12. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én se. :)
2018. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

boncmester

marhabél lapátoló - bartos cs. i

2018. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Bármi olyan ahol halott esetleg eltorzult embereket kellene látnom. Mentős,patológus, rendőr stb
2018. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Sintér, örömlány, börtönőr, kocsmáros, hentes, böllér, vágóhídi dolgozó, kártevőirtó, temetkezési vállalkozó, sírásó, patológus, politikus, urológus
2018. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Ahol emberekhez kéne hozzáérnem: masszőr, fodrász, orvos, ápoló, manikűrös, pedikűrös, edző, gyógytornász, fogorvos stb.

Ahol emberek hülyeségeit kellene hallgatnom: eladó, ügyfélszolgálatos, recepciós, ügyvéd, orvos, fodrász, call centeres, szociális munkás, pszichológus, stb.

Ahol undort keltő dologgal kell érintkeznem: hentes, kórboncnok, sebész, gyermekgondozó, ápoló, csatornatisztító, vízvezetékszerelő, takarító, stb.

2018. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én se. Se politikus, se orvos, se ápoló, se rendőr, se halottkém, se katona, se bankár, se vendéglátós (szakács, pincér, pultos), se eladó, se ingatlanügynök, se prostituált, se gazdálkodó, se kőműves... meg még van egy csomó. Miért nem? Mert mindegyik nagyon távol áll tőlem.
2018. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Létrás tűzoltó.
2018. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatornabúvár


Üdv, egy masszőr, akiből lehet hogy később boncmester lesz :D

2018. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Én semmiképp se lennék hentes mert sajnálom az állatokat.
2018. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
boncnok, hamvasztó, ács, katona, nőgyógyász, urológus, kém, színész, gyári munkás, élsportoló, kondisegéd, szexcuccbolti eladó
2018. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!