Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretem a munkahelyem de az...

Szeretem a munkahelyem de az egyik kolléga megkeseríti az életet. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Vendéglátóhely, konyha. Szeretem mert családias, rendesek az emberek, sokat lehet tanulni, fejleszteni a kreativitásomat. De az egyik kolléga az egészet elrontja. Sztem agy baja lehet, mert rengetegszer káromkodik, csapkod, kiabál, ráadásul a vendégek füle hallatára, és a saját munkatársait sem tiszteli azzal hogy normálisan viselkedik. Sokszor el kell folytanom magam hogy ne ordítsam le a ge..be, mert nem akarok balhét. Nyugodt természet vagyok. Csakhat már kezd tele lenni.

Persze emberhiány van, ezért nem küldhetik el, a főnökség is elviseli.


Szóval idegileg már nem biztos hogy sokáig bírom mellette, másik munkahelyet meg nem akarok mert jól keresek és szeretem a helyet.


Volt valaki valaha hasonló cipőben?


29/f


2018. aug. 13. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor nálad rosszabb a helyzet...

Erre kiváncsi vagyok én is. Nálam az agybeteg kolléganő mindig valami kisebb bosszúságot csinál ellenem (de nem szerelem miatt).


Nagyon mocskos egy ország kezd ez lenni...

2018. aug. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!