Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden munkát érdemes feltünte...

Minden munkát érdemes feltüntetni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
Voltak olyan munkahelyeim, ahol a próbaidő alatt felmondtam rövid időn belül. Attól ezeket a helyeket még beleírhatom az önéletrajzomba?
2018. aug. 14. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Eleve, ami nagyon nem releváns, azt nem írnám be.

És szerintem az nem kelt túl jó benyomást, ha azt látják, hogy több olyan hely is volt, ahol nagyon kevés ideig voltál.

Ebből arra fognak következtetni, hogy náluk sem leszel sokáig.

2018. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 helyről van szó, és nem akartam kiírni hónapra pontosan mettől meddig voltam ott. Híres cég, ezért gondoltam csak beleírni. Köszi a véleményt!
2018. aug. 14. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha híres, akkor valószínűleg bele fognak kérdezni, hogy mennyi ideig voltál ott :)
2018. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben releváns tapasztalatot szereztél ott, akkor mindenképp tüntesd fel. Azt viszont valóban gondold át, tudsz-e megnyerő választ adni arra, miért mondtál fel ezeken a helyeken, hiszen szembetűnő és könnyen belekérdezhetnek.
2018. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én már munkáltatói oldalról nézem a dolgot. örülnék neki, ha tudnám, hogy egy vándormadár a pályázó aki jön megy amikor kedve van.
2018. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, szerintem mindenki pénzből el, te is. És szerintem ha te kapnál a próbaidő alatt egy anyagilag is jobb ajánlatot, te is elvándorolnál nem?

Szerintem a próbaidő erre van. Ha jön jobb, vagy ha nem tetszik, akkor váltasz.

2018. aug. 14. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, alapvetően nem.

A próbaidő arra van, hogy mindenki megbizonyosodjon róla, hogy azt kapja-e amit elképzelt és amiben megállapodott. Nyilván van egy szint, ami alatt belefér az is, hogy az illető keres tovább, 3 hónap elég hosszú idő, bejöhet más is, de aki rendszeresen ezt csinálja az inkább megbízhatatlan szerintem.

2018. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert nagytestvér úgyis mindent tud...
2018. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!