Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet ezeket a helyzete...

Hogyan lehet ezeket a helyzeteket jól kezelni?

Figyelt kérdés

Nincs jó életem, barátok meg minden örömforrás nélkül élem az életem, bejárok a munkahelyemre, hazajövök, nézek valami filmet és jön a köv nap.


Azonban a munkahelyen folyik a társasági élet, mindenki mesél, hogy mit csinált a hétvégén, itt volt, ott volt, bulizott stb. én ehhez nem tudok mit szólni. Ha kérdezik ált. kitalálok valamit, hogy hol voltam, ha nem így tenném feltételezem ufo-nak néznének, akinek nincs élete... Ezért igyekszem kerülni az ilyet, de mindig megtalál, és nem tudom jól kezelni.


2018. aug. 14. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia/Helló/Jonapot(fogalmam nincs hany eves emberrel beszélek csak azért)

Na szóval,szerezz egy életet. Vagyis kezdj el egy hobbit/sportot ami tetszik is!ez fontos,mer ugy elvezed,Szívesen csinalod,es ha nem vagy jo benne,akkor erd el hogy jo legyel benne. Ez osszehoz emberekkel is. Járj el ide-oda,4fal kozott nehezkesebb emberekkel talalkozni,mint kint,mozdulj ki. Szerintem(nem irtal le mindent) az a baj,hogy nincs olyan tevékenység,egyebek,amiket csinalhatnal az eletben. Masok is arrol meselnek,amit csinaltak,pl buli,es a többi. Csak kezdj el valamivel foglalkozni,ami erdekel,biztos,hogy nem csak te vagy az egyetlen ember a földön,aki azt a hobbit űzi,kivéve ha feltalalsz valami uj hobbit,amit hobbinak lehet nevezni:D kitudja,a lehetosegeiddel dolgozz,ragadd meg őket. Senki nem mondta,hogy örökké ezekkel az emberekkel kell egy legterben lenned,ismerkedj. Ha gondolod irj privit,talan tudok segiteni par tanaccsal. Eredményes életet addig is!

2018. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Azonban a munkahelyen folyik a társasági élet..."

És neked ebben miért kell mindenáron részt venned? Könnyen ki lehet belőle maradni, nem kell a munkahelyen smúzolni, jófejkedni a sok rongyrázóval (a negyedét se hidd el annak, amit mesélnek a hétvégéikről, csak vetítenek, hogy milyen baromi jó életünk van), aztán nincs is ott a gond, hogy mit mesélj, ha kérdeznek.

2018. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki nem kötelez arra,hogy csak a munkahelyeden helyhezkötve/röghözkötve legyél,így ahogy mondja az utolsó válaszoló:)
2018. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ezekben részt venni, hanem elkapnak emberek, folyosón, konyhában, irodában, és elkezdenek kérdezni, meg mondják a dolgokat. Amiket én ált. rövidre zárok ennek ellenére jönnek és mondják...
2018. aug. 15. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!