Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy oldotok meg olyan helyzet...

Hogy oldotok meg olyan helyzetet, mikor szarkavaró, ellenséges munkatárssal kaptok közös projektet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Épp most tette fel ő is ugyanezt a kérdést.
2018. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

A lehető legminimálisabban engedem betekinteni a munkámba. A főbb részeket, a döntő részeket, én csinálom. A semmit mondó dolgokat, amivel azt hiszi, hogy hű mekkora mázlija van, mert mondjuk nekem 2 óra plusszal jár, de ő előbb leléphet (természetesen csak a maga bőrét lesi, és eszébe nincs a segitségadás, hogy mondjuk én is mehessek haza)


Ezeket kapja. És az ostobas észre sem veszi, hogy miközbe az én hátam mögött keveri ezerrel a szart, már fölötte állok, és előrébb vagy pár sok lépéssel, viszont ez idő plusz idő. Nekem megérte mindig is és megéri. Az ilyen emberekkel csak igy lehet elbánni.

2018. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A projektre koncentrálok,visszafogottan, lényegretörően.Ha nálam tapasztaltabb,vagy ő ért jobban a projekt témájához, akkor.

De ha egyformán értünk, vagy nem értünk hozzá akkor is nyilván a projekt lenne az első de hordanék magammal diktafont és a beazélgetésünk minden percét rögzíteném.Ha elkezd verbálisan kikezdeni vagy hazugságokkal tömi a többieket,lejátszom a felvett anyagot mindenki előtt és kész.

2018. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
3 Ez viszont amit te teszel, ez büncselekmény, a mai törvények szerint.
2018. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogyne.
2018. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy ellenkeznék, és addig ütném a dolgokat, míg mást nem kapok helyette.

Azonban különbség van akközt, hogy valaki a "létrázás" miatt ilyen, vagy mert nincs megfelelő tudása a területhez, ezért csinál véletlen problémákat.

2018. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szarkeverő a főnök legfőbb seg.gnyalója, különben régen kib.aszták volna.
2018. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Az engedély nélküli hangrögzítés ugyan jogszabályba ütközik, de a bíróság ettől még figyelembe veheti. Mérlegelni kell mennyi büntit kapsz érte és mennyi hasznot hajt a felvétel.
2018. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!