Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Máshol is van ilyen főnök?

Máshol is van ilyen főnök?

Figyelt kérdés
Magasabb pozícióba kerültem. Egy irodában dolgozunk a főnökömmel 2 hete. Nagyon rendes, kedves és mosolygós embernek ismertem meg,kicsit zavarban szokott lenni a társaságomban. Mindig szépen beszél velem. A többiek azt mondták senki mással nem ilyen kedves. Múltkor hozott nekem ebédet. Az irodában már sok bizalmas dologba beavatott. A véleményemet is kikérte már egy témában. Mikor vége a munkaidőnek sokáig beszélgetünk. Kérdezősködik, beszél az életéről. Egyre többet. Nem vagyunk egész nap az irodában. Ha èppen bejön mindig elmond vmit ami történt vele. Mikor hova megy és mennyi időre. Ha látja rossz a kedvem próbál felvidítani. Ha nem az irodában vagyunk és meglátjuk egymást hosszasan a szemembe néz. Sokszor mosolyog is. Van mikor kicsípve, beparfümözbe, frissen borotválva jön be. Egyik alkalmazottja sose látta ilyennek ezelőtt. Illetve mindig jókedvvel jelenik meg és nem annyira ideges egész nap. Ezt más is észre vette. Egyèbként látom rajta szégyenlős, zavarba jön tőlem.
2018. aug. 18. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nyilván szerelmes beléd.
2018. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.
2018. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!