Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvőnőnek, tanítónak vagy...

Óvőnőnek, tanítónak vagy csecsemő- és kisgyermeknevelőnek jobb lenni?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék egyetemre jelentkezni és nem tudok ezek közül a szakok közül dönteni mert mind tetszik. Leírnátok, hogy szerintetek melyik szakma a legjobb és miért?
2018. aug. 19. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik. De úgysem fogsz egyikben sem elhelyezkedni, mert ezekből a fizetésekből nem lehet kijönni.
2018. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ahogy nőnek egyre inkább egyéniséget kell kezelni a személyükben..


a kicsik ártatlanok a nagyobbak pedig érdekesek..


ha engem kérdezel, rám élethosszig tartó jó hatással van a volt tanítónénim..ha szívvel-lélekkel-türelemmel csinálod akkor életpályákat rendezhetsz be, sikeres embereket formálsz..


persze a picikkel is kevesen bánnak jól, így ott is lehet ízesíteni a felhozatalt..


am meg szerintem a fentiek és még a védőnő, ápolónő duó a top 5 legszebb női szakma..

2018. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezek közül óvónéninek mennék, mert a csecsemők, illetve nagyon kicsi gyerekek idegesítőek és mindig rajtuk kell tartani az embernek a szemét, mert ha 2 mp-re elfordul, már beverik magukat/leesnek onnan, ahol voltak, stb.

Tanárnak meg azért nem mennék, mert a mai gyerekek nagyon tiszteletlenek a felnőttekkel szemben egyrészt, másrészt ha rossz jegyet mersz adni egy gyereknek, mert lusta és nem tanul, még a szülők neked fognak reklamálni, meg se fordul a fejükben, hogy esetleg az édes drága kis babucikájuk azért áll bukásra mondjuk matekból, mert egy szót nem tanul és végigbeszélgeti az órát.

Az ovis korú gyerekek a legaranyosabbak szerintem, ők már elég nagyok ahhoz, hogy egyedül lehessen hagyni őket pár percre (mármint nem úgy értem, hogy kimész a teremből és addig a csoport ott van felügyelet nélkül, hanem le lehet ültetni pl. őket rajzolni vagy játszani, nem kell ÁLLANDÓAN mellettük állni és nézni őket, nehogy lezúgjanak a székről és kitörjék valamijüket), de még túl kicsik ahhoz, hogy szemtelenül merjenek viselkedni a felnőttekkel.

2018. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!